paul klacska

Uczestnik
 • Zawartość

  50
 • Dołączył

 • Ostatnio

O paul klacska

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec
 1. Wiedz kolego jedno, względem stereo to przy amplitunerze kina domowego robisz krok wstecz. Zawczasu kupuj amplituner z wyjściem pre-out tak byś później miał możliwość podłączenia wzmacniacza stereo pod fronty.
 2. Jak masz kasę to kupuj Melodikę. Ja miałem kabelek zamontowany na stałe (jakiś chińczyk) ,wymieniłem go na Melodikę i jestem mega zadowolony. Wkładkę mam taką samą jak ty, pre-amp mam trochę inny. W moim przypadku słabym elementem był właśnie ten kabelek, wcześniej wymieniłem wkładkę i dokupiłem pre-amp, dopiero wymiana kabla spowodowała ,że to wszytko zagrało.
 3. Kup tego ortofona i wywal ten chiński kabelek , to w zupełności ci wystarczy. W preampy na razie się nie baw bo w twoim przypadku to by odczuć duży przeskok to chyba tylko lampa wchodzi w rachubę. Ja u siebie ma tą wkładkę o której piszesz, przewód wymieniony na Melodikę. Zabawę z pre też mam już za sobą, w moim przypadku tylko lampa dała duży krok naprzód.
 4. Nie wkurzaj się, to są twoje ciężko zarobione pieniądze i jak je wydasz to już twoja prywatna sprawa i nic nam do tego. Piszemy tylko ,że mogłeś lepiej je wydać a zakup tego pasywnego suba uznajemy za totalnie nie udany zakup. Sam jestem fanem fanem Yamahy, miałem kiedyś amplituner model 2010 i mogę powiedzieć ,że KD był ok ale do stereo już się nie nadawał. Sprzedałem go i kupiłem wzmacniacz stereo plus dwie dwukanałowe końcówki mocy do KD. Teraz mogę powiedzieć że mam kino domowe, różnica pomiędzy amplitunerem a obecnym systemem to przepaść. Finansowo podobnie jak twój zestaw.
 5. Widzisz kolego tak to jest jak się komuś śpieszy nie tylko z pisaniem ale i z kupowaniem. Autor wydał mnóstwo kasy na sprzęt o którym nie ma zielonego pojęcia. Co gorsza nawet nie zastanowiło go to ,że jego stary sub który jak pisze ma 45 wattów gra lepiej od tego co kupił , czyli 200 watt. Tak to jest ,jak ktoś widzi naklejkę na sprzęcie że ma 1000 watt a potem jak poczyta ,że to waty nie grają to doznaje szoku. Szkoda trochę kolegi bo z tego co pisze to porusza się w fajnym budżecie ale nie ma pojęcia jak wydać te pieniądze. W sumie to nie wiemy jeszcze jaki system on chce zbudować, z postów domyślam się że 5.1, nie wiadomo czy chodzi o KD czy w grę wchodzi jeszcze stereo.
 6. No to chyba zostaje ci tylko opcja zakupu końcówki mocy lub wzmacniacza pod ten sub. Końcówka mono Pro-Ject kosztuje około 1tys, w sumie za bas zapłacisz ok.3tys . Za te pieniądze miałbyś Velodyne EQ-Max 10 lub 12
 7. A nie możesz oddać tego suba i kupić aktywnego?
 8. Przed chwilą pisałeś że kupowałeś suba w komplecie z głośnikami, teraz piszesz że masz tylko fronty i tego suba a tył i centralny zamierzasz dopiero kupić. Napisz może najlepiej w punktach, co masz a co zamierzasz kupić.
 9. Masz amplituner za 5 tysi + głośniki za 8tysi i tą pasywkę za 2 tysie? Dobrze przeczytałem?
 10. Jaki masz amplituner?
 11. Moje gratulacje, wymieniłeś aktywny sub na pasywny i chcesz mieć podobny efekt ? Zapomnij.
 12. Co to znaczy ,że nie daje tego co powinien?
 13. Sprzedane . Proszę o usunięcie.
 14. Na ostraszanie niedźwiedzi głośniki już masz, gratuluje udanego zakupu i witamy w świecie audio-fili.
 15. Kolega dobrze ci radził byś nie kupował tych głośników a ty się uparłeś. Ten model nie nadaje się do słuchania muzyki, do kina domowego jest ok ale nie do muzy. Mój kolega mówi ,że JBL-e to amerykańskie Altusy i tu się z nim zgadzam. Piszesz że lubisz jak coś ci dzwoni, zobaczysz jeszcze będziesz pakował te szklanki w kartony jak usłyszysz gwizdki w tych E100.