Skocz do zawartości

marantz nr1506+ wzmacniacz czy to ma sens ?


eleaf

Recommended Posts

Witam,

Zmieniłem tv FHD na 4k, czas wymienić moje stare Onkyo tx-sr577 na coś nowszego z obsługą 4k i HDR. Pomieszczenie z KD mam raczej nie duże ok 15m2.
Głośniki to Tannoy Eclipse Three + Tannoy Eclipse Centre + Tannoy Eclipse One + sub Mission m3as. Głośniki budżetowe, ale że dostałem w prezencie to nie będe wybrzydzał. W oko wpadł mi Marantz nr1506 i z tego co doczytałem ma pre outa na fronty, jako że ampli do mocnarnych nie należy, to czy dokupujuąc do tego wzmacniacz stereo coś to zmieni zarówno w otwarzaniu KD jak i stereo? Rozumiem, że budżetowe amplitunery to słaby pomysł generalnie, ale czy w połączeniu ze wzmacniaczem stereo coś to da ? I czy wogóle jest sens się w to pchać.
Zestaw w głównej mierze, wykorzystany będzie w 70% KD reszta muzyka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Owszem sens ma. To tak uogulniajac. Dynamika frontów jest zachowana mimo włączania tyłów.
Ale przy eclipse poczujesz tylko niewielka różnice. Więc o ile założenie jest trafne o tyle nie wiem czy do końca się sprawdzi w twoim systemie.
No nowszy i dużo mocniejszy onkyo 656 zagra lepiej niż seria 5 onkyo
Chyba że z czasem wymienisz też fronty to co innego.

Pozostaje do dyspozycji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...