Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pepa81

Wymiana subwoofera

Recommended Posts

Witam wszystkich,przyszedł czas na wymianę subwoofera,nie zakładałem takiej opcji,jednak nadarzyła się okazja sprzedac,no i gra u kogoś innego,a mowa o Heco Taurus Cinema 512A.I pytanie co doradzicie?Używanybędzie jedynie do muzyki, (pop,dance,lekki rock)pokój 18m2,posiadam Onkyo TX8555 i Magnat Monitor Supreme 202.Mam na oku Magnat Supreme Sub 302A lub KODA 1000 v2,coś tam słyszałem że Magnat bardziej nadaje się do filmów ale proszę o opinię. Budżet 500-600zł. Pozdro

Już kupiłem Magnata na gwarancji za 490zł z kolcami w komplecie. Dobra cena,tak sądzę.A co w tamtym mi nie pasowało? Wszystko było spoko,grał ok ale poszalec już nie za bardzo,i wizualnie też,znacząco był porysowany,a wiadomo żeby też trochę miało wygląd.Trzeba też wspinac się z jakością,małymi kroczkami ale zawsze to jest coś.Zobaczymy jak będzie grał.Audiofilem nie jestem i mam nadzieję że dla mnie wystarczy.Pochwalę jak gra ((:

Hejo,subek dzisiaj dotarł,kabelki pyk pyk, i co??Gra super;mocno,fajnie nisko schodzi,był to dla mnie strzał w dziesiątkę.Mam tylko porównanie z poprzednim który miałem (heco)i jest przepaśc między nimi.Jestem zadowolony i nie żałuję. ((:
Pozdrawiam

Można zamknąc.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować