Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maciej Prokopowicz

Sprzęt do sali ok. 100mkw

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Trafiłem na to forum z pewnym problemem i wydaję mi się, że to idealne miejsce bym nieco dowiedział się i rozwiał trapiące mnie sprawy. Mianowicie poszukuje sprzętu do sali ok 100 metrów kwadratowych. Mój teściu postawił sobie salę na różnego rodzaju imprezy (komunie,stypy,urodziny etc.) w niedużej wsi, w której organizuje różne przyjęcia dla max. 60 osób, głównie znajomych. Wszyscy gustują w muzyce disco-polo :7_sweat_smile: i nie są audiofilami. Do tej pory miał podłączone dwie stare kolumny (robione przez kogoś x lat temu) do amplitunera KD, który też ma swoje lata. Problemem są już oba sprzęty, muzyka gra stosunkowo cicho, płaski dźwięki z puszki oraz trzaski wydobywające się z kolumn. Mimo to ludzie bawią się przyjemnie ;) co doprowadziło mnie do przemyśleń, że sprzęt który potrzebuje nie musi być z górnej półki za x tysięcy, ważne by grał stosunkowo głośno i czysto. Zależy mi na jakiś zestawie dwie kolumny + wzmacniacz jako komplet bądź osobno. Koszt do 2 tysięcy zł. Proszę o pomoc i  z góry dziękuję.

Część

Magnat soundforce największe na jakie was stać oraz bardzo wydajny mocny wzmacniacz. Coś pokroju Denon pma1060, Harman 680 czy Yamaha ax900.

Jeśli nie macie też dobrego źródła to polecam albo dac do kompa albo prostu CD za 200 zł. Trzaski to wynik złego źródła. Soundforce nagłośni takie pomieszczenie. 

Pozdrawiam

Piotrek

To wzmacniacze używane. 

Magnat soundforce 2300

A wzmak nowy wydajny np reloop ha210 , jest jakiś odpowiednik tego wzmacniacza pod inną firmą ale nie pamiętam. 

Nie no w sieciach to tego nie znajdziesz. Bo to nie sieciowe produkty. 

Magnaty mamy i mocna taga też by się znalazła. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować