Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szra_ma

zestaw stereo amplituner+kolumny do TV max 2500zł Z góry dziękuję!

Recommended Posts

Witam!

Jak w temacie, poszukuję taniego i grającego lepiej niż głośniki w telewizorze zestawu.

Zdaję się na waszą fachowość i życzliwość, budżet jakim dysponuję to maksymalnie 2500zł.

Poszukuję amplitunera sieciowego stereo i 2 kolumn, jedyne na czym mi zależy to aby dźwięk był przyzwoity

przy stosunkowo niskiej głośności, kto ma małe dzieci i mieszka w bloku to wie o co chodzi;)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Przed chwilą, szra_ma napisał:

Witam!

Jak w temacie, poszukuję taniego i grającego lepiej niż głośniki w telewizorze zestawu.

Zdaję się na waszą fachowość i życzliwość, budżet jakim dysponuję to maksymalnie 2500zł.

Poszukuję amplitunera sieciowego stereo i 2 kolumn, jedyne na czym mi zależy to aby dźwięk był przyzwoity

przy stosunkowo niskiej głośności, kto ma małe dzieci i mieszka w bloku to wie o co chodzi;)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Hej, proponuję napisać post wg.wytycznych znajdujących się na pierwszej stronie gdzie jest instrukcja- "jak napisać swojego pierwszego posta".

Myślę, że wtedy odzew na Twojego posta będzie szerszy,pozdr:)

2 godziny temu, S4Home napisał:

Jaką wielkość pomieszczenia?

Kiedy powinny podłogowe czy podstawkowe?

Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 34m2, nie ma znaczenia czy podłogowe czy na podstawce.

Niestety wszędzie mam gresy i akustyka pomieszczenia leży także nie spodziewam się cudów.

34 m to tylko podłogowe.

Biorąc pod uwagę że i tak masz twarde powierzchnię to faktycznie nie idź w nic lepszego bo to nie ma sensu.

Pioneer sxn30. + Polk audio t50.

Piotrek

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować