Skocz do zawartości

Yamaha YSP 2700


fotkom

Recommended Posts

Witam serdecznie

Mam pokój - sypialnię jak na załączonym obrazku. TV wisi na ścianie, po prawej stronie TV jest okno i szafa

Na wprost TV w odległosci ok 3-3,5 m jest łóżko na którym oglądam tv. TV37 cali i chciałbym dokupić do niego 

SoundBar Yamaha YSP 2700 i tylko pytanie czy w tym pomieszczeniu to będzie dobrze grać. 

Oczekuję dobrego efektowanego dźwięku lepszego niż z TV. Czy kalibracja tego soundbara poradzi sobie z takim rozkładem pomieszczenia?

 

A może zamontować ten soundbar w salonie gdzi ejest ok 40 m kw. i tv 55 cali. Ale częściej oglądam w sypialni TV.

Do tego potrzebuję jakiś odtwarzacz Blue Ray. 

Dlaczego wybrałem ten sprzęt? Bo poczytałem opinie, słyszałem jak gra w media soundbar JBL za ok 3100 z subwoferem i zrobiło na mnie wrażenie że to taka jakość dźwięku.

Yamahy nie słyszałem na żywo ale liczę że powinno być lepiej (może źle myślę) i ze taka jakość mi wystarczy. 

Nie czuję potrzeby kupować wzmacniaczy lampowych żeby usłyszeć 1% dźwięku więcej. Uważam że 4000 za soundbar to przesada :-) ale moge tyle wydać mimo że uważam to za przegięcie.

Może w przyszłości skorzystam z Sound Cast (czy jak się ten system Yamahy nazywa) 

Czy warto to kupić do takiego pomieszczenia jak mam? Będzie efekt podczas oglądania filmów??

 

 

Bez nazwy-1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...