Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dudi13

zestaw amplituner + kolumny za 2000-3000

Recommended Posts

Proszę o pomoc.Salon 35 m2 sprzęt ma służyć do słuchania muzyki ( posiadam cd maratz) oraz podpięcia do niego tunera cyfry i oglądania TV. W gre wchodzą dwie kolumny i amplituner...Pomóżcie cena 2000-3000 zł

Dzień dobry.

Masz duży salon, który wymaga trochę mocy, aby go prawidłowo nagłośnić. 

Moja propozycja to amplituner sieciowy Yamaha R-N402D w połączeniu z bardzo dobrymi, polskimi kolumnami Pylon Audio Pearl 25. To zestawienie, które bez problemu nagłośni Twój salon, gwarantując mocny, szybki, dynamiczny i uniwersalny dźwięk.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą.

5 godzin temu, Q21 napisał:

Dzień dobry.

Masz duży salon, który wymaga trochę mocy, aby go prawidłowo nagłośnić. 

Moja propozycja to amplituner sieciowy Yamaha R-N402D w połączeniu z bardzo dobrymi, polskimi kolumnami Pylon Audio Pearl 25. To zestawienie, które bez problemu nagłośni Twój salon, gwarantując mocny, szybki, dynamiczny i uniwersalny dźwięk.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą.

Dziękuję fajna oferta, analizuje ją na waszej stonce interentowej ;)

Edytowano przez dudi13

20 godzin temu, Q21 napisał:

W przypadku pytań oraz wyceny jestem do dyspozycji.

Jakaś propozycja innych tańszych kolumn np MAGNAT SUPREME 1002  do tego amplitunera Yamaha ? chciałbym zamknąc się w kwocie 2500-2800 ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować