Skocz do zawartości

Ogłoszenia w rubryce GIEŁDA powinny zawierać dane umożliwiające kontakt z Ogłoszeniodawcą. NEW: proszę nie komentować ogłoszeń!


RoRo

Recommended Posts

Zamieszczając ogłoszenie należy pamiętać o tym, by zawierało ono informacje umożliwiające skontaktowanie się z Ogłoszeniodawcą!

Dla użytkowników niezarejestrowanych jest to telefon lub adres e-mail (ew. link do ogłoszenia na aukcji).

Dla użytkowników zarejestrowanych nie jest to konieczne (możliwość skontaktowania się za pomocą PW), ale jednak warto podać dane umożliwiające szybszy kontakt oraz miejsce zamieszkania/odbioru sprzętu.


Jeżeli dopiero po zamieszczeniu ogłoszenia okazało się, że brak jest takich informacji - proszę ponownie zamieścić ogłoszenie już z podanymi danymi kontaktowymi albo edytować (tylko użytkownicy zarejestrowani na Forum) swoje ogłoszenie.
Jeśli w ciągu 3 dni nie zostaną uzupełnione wymagane dane umożliwiające nawiązanie kontaktu z ogłoszeniodawcą - temat  zostanie usunięty!

Fakt zdublowanego ogłoszenia lub ogłoszenie niepełne (do wykasowania) proszę zgłaszać Administratorom lub Moderatorom naszego Forum.
Analogicznie - proszę również zgłaszać sytuację, w którym ogłoszenie staje się nieaktualne (np. sprzęt został sprzedany albo kupiony...), by można było zamknąć (zablokować ) ogłoszenie. NAJLEPIEJ: zamieścić na końcu nowy wpis "nieaktualne" (albo "sprzedane"/"kupione").

Uaktualnienie: proszę nie komentować ogłoszeń innych użytkowników (np. odnośnie ceny)!

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo changed the title to Ogłoszenia w rubryce GIEŁDA powinny zawierać dane umożliwiające kontakt z Ogłoszeniodawcą. NEW: proszę nie komentować ogłoszeń!
  • RoRo locked i pinned this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...