Skocz do zawartości

Pomysl na pzebudowę systemu audio i wasza pomoc


MarianOS

Recommended Posts

Prawdopodobnie a raczej na pewno namieszam tym wątkiem w glowach bo jeden juz zalozylem co do poprawy brzmienia Waflow 220.
Teraz narodził sie kolejny pomysl. Mianowicie w salonie( ok. 22 m2) zrobic typowo 5.1 i wtedy do tych waflów dorzucic na front podłogówki 230 z centralnym. Tylko czy ten onkyo sr309 dalby rade ?.
Z poprzedniego zestawu 5.1 ktory mialem zostalby mi sie subwoofer jbl es150 i mysle ze moglbym go wykorzystac do salonu.
Czy moze jednak do kd wharfedale nie bardzo pasuja?. Wtedy moglbym je przeniesc do mniejszego pokoju i pod nie podpiąć wzmaka.
Natomiast jesli mialbym zmieniac amplituner chcialbym aby mial funkcje sieciowe tj spotify, tidal. Wlaczanie/wylaczanie z poziomu aplikacji jesli to mozliwe. Na 7.2 i atmosie nie zalezy mi. Bedzie max 5.1.Cena najlepiej do 1700 moze byc tez uzywany.
Rozpisalem sie Czekam na wasze pomysly


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2018 o 16:34, MarianOS napisał:

Mianowicie w salonie( ok. 22 m2) zrobic typowo 5.1 i wtedy do tych waflów dorzucic na front podłogówki 230 z centralnym. Tylko czy ten onkyo sr309 dalby rade ?.

Dźwięk będzie się wydobywał, ale nie da rady. To daleko od grania nazywanego "ok"

Dnia 13.04.2018 o 16:34, MarianOS napisał:

Z poprzedniego zestawu 5.1 ktory mialem zostalby mi sie subwoofer jbl es150 i mysle ze moglbym go wykorzystac do salonu.

zdecydowanie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...