Skocz do zawartości

Kino domowe w pokoju z aneksem kuchennym


Priam009

Recommended Posts

Cześć! Czytam i czytam i mam wrażenie, ze coraz mniej wiem.

Stałem sie szczęśliwym nabywcą LG OLED C8 i jedyne czego mi brakuje do pełni szczęścia to w miarę porządny dźwięk (zaznaczam, że nie jestem takim audiofilem jak większość z was ;))

Mój pierwszy problem to warunki lokalowe. Salon około 22 m2 z aneksem kuchennym :/ TV stoi na przeciwstawnej ścianie do aneksu, dodatkowo w pokoju narożnik ("plecami"do kuchni). Jeżeli chodzi o słuchanie były by to głównie filmy i seriale z aplikacji takich jak HBO GO czy Netflix, jakieś  30% to muzyka ze spotify. Poradźcie proszę co waszym zdaniem wchodzi w grę? Czy lepsze stereo czy kino domowe? Czy jestw ogóle opcja rozstawic 5.1w takim salonie? Gdyby ktośmógłby pomóc laikowi w wyborze stereo/kina do 3000 zł? Byłbym bardzo wdzieczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Priam009 napisał:

ześć! Czytam i czytam i mam wrażenie, ze coraz mniej wiem.

To nie wrażenie tylko fakt.

 

Wracając do tematu kina. Zapoznaj zdjęcia salonu. Bo moim zdaniem na 30 procent muzyk że Spotify a resztę jednak kina to szedł bym w kino. Ale czy da się to sensownie rozłożyć to muszę zobaczyć. Budżet mamy ale coś się da dobrać.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Dzięki za odpowiedź, niestety nie ma mnie w domu do końca weekendu, więc przygotowałem taki prowizoryczny projekt. Nie zgadzaja się wymiary (salon z aneksem mają 22m2) ale mniej więcej taki jest układ tego arcynieustawnego mieszkanie. Jeszcze 2 lata będziemy je wynajmować (zanim sie wybudujemy), więc nie wyobrażam sobie czegoś z tym dźwiękiem nie zrobić... Będę wdzięczny za wszelkie sugestie odnośnie tego co (konkretnie) wybrać i jeśli miałoby to być kino to czy widzicie mozliwość jakoś to ustawić...

Ps. aneks kuchenny jest za sofą po prawej

mieszkanie.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...