Skocz do zawarto艣ci
DaYro

Sonus Faber jaki wzmacniacz ?

Recommended Posts

Witajcie forumowicze jestem nowy i na pocz膮tek chce si臋 przywita膰 馃憢. Od niedawna jestem posiadaczem u偶ywek Sonus Faber Grand Piano Home i zastanawiam si臋 nad wzmacniaczem. Do tej pory u偶ywa艂em Marantz PM 6005 wraz z B&W seriaDM, ale na Sonusach brakuje mi basu. Nie wiem czy jest za s艂aby, czy za kiepski. Zastanawiam si臋 na zakupem Electrocompaniet, lub Abrahamsen lub Hegel. Czy kto艣 ma do艣wiadczenie z owymi wzmacniaczami i jest co艣 w stanie zarekomendowa膰. Pozdrawiam聽

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰,.nie znam, nie pami臋tam tego modelu sonusa. Ale pm6 na pewno jest do nich za sk膮py i za kiepski jak o okre艣li艂e艣.聽

Sinusy 艂adnie si臋 zgrywaly z electrocompanintem i bli藕niaczym abrahamsen tu wyb贸r jest bezpieczny. Z heglem bym uwa偶a艂. Mo偶e jeszcze wy偶sze nadu偶ycie z serii masters.

Ile masz na ten wzmak?

Udost臋pnij ten post

S膮 pi臋kne naprawd臋 wykonanie 1 klasa, troszk臋 nie dowierza艂am tym zachwytem wobec Sonus贸w ale tylko gdy postawi艂em je w salonie zmieni艂em zdanie. Wzmacniacz o kt贸rym my艣la艂em to Electrocampaniet ECI-2/ECI-1, ewentualnie EMC -1 ale nawet u偶ywany ten ostatni troch臋 kosztuje, a co siedzisz o Rotel ? Jak ten by si臋 kszta艂towa艂 w stawce ? M贸j bud偶et to oko艂o 4 tys pln

Udost臋pnij ten post

Moim zdaniem Rotel b臋dzie za surowy u g贸ry, ale pewnie inni koledzy maj膮 odmienne zdanie.

Mo偶esz z ciekawo艣ci tak偶e sprawdzi膰 PM8005 i 8006. Je艣li bud偶et wzro艣nie do oko艂o 5k to w zasi臋gu pojawia si臋 艣wietny Roksan Capisan M2

Udost臋pnij ten post

Utw贸rz konto lub zaloguj si臋, aby skomentowa膰

Musisz by膰 u偶ytkownikiem, aby doda膰 komentarz

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest 艂atwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Masz ju偶 konto? Zaloguj si臋.

Zaloguj si臋