Skocz do zawartości

Sonus Faber jaki wzmacniacz ?


DaYro

Recommended Posts

Witajcie forumowicze jestem nowy i na początek chce się przywitać ?. Od niedawna jestem posiadaczem używek Sonus Faber Grand Piano Home i zastanawiam się nad wzmacniaczem. Do tej pory używałem Marantz PM 6005 wraz z B&W seriaDM, ale na Sonusach brakuje mi basu. Nie wiem czy jest za słaby, czy za kiepski. Zastanawiam się na zakupem Electrocompaniet, lub Abrahamsen lub Hegel. Czy ktoś ma doświadczenie z owymi wzmacniaczami i jest coś w stanie zarekomendować. Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,.nie znam, nie pamiętam tego modelu sonusa. Ale pm6 na pewno jest do nich za skąpy i za kiepski jak o określiłeś. 

Sinusy ładnie się zgrywaly z electrocompanintem i bliźniaczym abrahamsen tu wybór jest bezpieczny. Z heglem bym uważał. Może jeszcze wyższe nadużycie z serii masters.

Ile masz na ten wzmak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są piękne naprawdę wykonanie 1 klasa, troszkę nie dowierzałam tym zachwytem wobec Sonusów ale tylko gdy postawiłem je w salonie zmieniłem zdanie. Wzmacniacz o którym myślałem to Electrocampaniet ECI-2/ECI-1, ewentualnie EMC -1 ale nawet używany ten ostatni trochę kosztuje, a co siedzisz o Rotel ? Jak ten by się kształtował w stawce ? Mój budżet to około 4 tys pln

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...