Skocz do zawartości

Pylon Diamond 25 czy upgrade ma sens?


Recommended Posts

Noszę się z takim pomysłem od pewnego czasu, by dokonać zmian w tych kolumnach. Czy potem muszę być problem z odsprzedażą?

No i jest jeszcze kwestia tego, czy zmiany wprowadzone spodobają mi się.

Chciałbym okiełznać bas, by był czytelniejszy, lepszych kształtów, gęstość średnicy może odchudzić, by stała się czytelniejsza, wysokie podobają mi się, jakie są. Co prawda mam jeszcze do zrobienia wiele w kwestii akustyki, ale mogę pochwalić się odkrytym czarem kabli zasilających, tak wyśmiewanych.

Ja, człowiek przygłuchy, a zmianę usłyszałem. Co prawda są to dwa kable, do źródła i do wzmacniacza. Dotychczas miałem je, jednak były podłączone do zwykłej listwy. Czyli potencjał ich był nie wykorzystany.

Na pewno nie chciałbym Pylonów pozbawiać muzykalności.

Sądzę, że po modyfikacjach może być tylko lepiej. Obym się nie mylił

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wprowadzeniu jakich zmian konstrukcyjnych myślisz? Co by to nie było, to na odsprzedaży chyba stracisz. Ja bym osobiście nie kupił grzebanych kolumn. Piszesz, że "chciałbym okiełznać bas, by był czytelniejszy, lepszych kształtów". Skoro jednak masz "jeszcze do zrobienia wiele w kwestii akustyki", to przypuszczalnie nie wiesz, jak bas Pylonów mógłby optymalnie zabrzmieć. Ja, mimo że trochę w kwestii akustyki zrobiłem, mam wrażenie (właściwie pewność), że za jej pomocą mogę jeszcze bas poprawić. Niedługo spróbuję pokombinować z pułapkami basowymi. Ta droga wydaje mi się bardziej sensowna niż grzebanie w konstrukcji kolumn. 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...