Skocz do zawartości

Witam Yamaha RX-XXXX


Tadzio

Recommended Posts

Panowie mam pytanko

od paru miesiecy uzytkuje nowo zakupiony amplituner yamahy na razie nie podaje modelu bo mysle ze chyba nie ma to znaczenia ale kosztowal ponad 5000 pln

amplituner kupiony w polsce u autoryzowanego sprzedawcy

wszystko dziala ok ale od paru razy po wlaczeniu amplitunerka wszystko w nim sie wlacza caly wyswietlacz dziala wlacza sie to co bylo ostatnio na nim sluchane aleeee w glosnikach ciiiiisza

na wyswietlaczu brak wskazania ikonek trybu glosnikow czy to stereo czy np 5.1 brak tych ikonek a reszta swieci jak nalezy podpiete mam 5.1 ale slucham roznie

oczywiscie foni nie ma na zadnych glosnikach 5.1

teraz tak amplituner jest podpiety kablem hdmi z tv abym widzial menu ekranowe i w tym czasie co nie slychac na kolumnach to fonia na tv idzie

i jak robie mu test kolumn to tez jest test szlyszalny prawidlowo i w tym czasie ikonki trybu kolumn na wyswietlaczu sie pojawiaja ale jak tylko wyjde z testu to cisza nic nie gra czy jest to usb czy fm czy radio internetowe czy zewnetrzne zrodlo sygnalu

i teraz jak mu zrobie wyjecie wtyczki z gniazdka i ponownie wlacze to wszystko juz dziala prawidlowo przy wlacz wylacz np pilotem raz za razem

ale po dluzszym nieuzywaniu problem sie pojawia.....cisza

to wystepuje u mnie od parunastu dni wczesniej od paru miesiecy tego nie bylo

pytanie gdzie jest blad i czy niestety cos juz sie psuje

zaznaczam  ze w tych nowych modelach nie ma juz czegos takiego jak speakers A B wiec nie ma mozliwosci ze cos przez przypadek zostalo wylaczone

pozdrawiam i dziekuje za pomoc

oczywiscie po wolnym zapewne odezwe sie z tym pytaniem do serwisu i cos czuje ze beda mi kazali przywrocic ustawienia fabryczne

tylko czy to mialo by pomoc i czemu przez to mialby byc jakis blad

pozdrawiam  i z gory dziekuje za podpowiedzi

Tadek

Edytowano przez Tadzio
bład
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...