Skocz do zawartości

Denon avr x1400h - podłączenie - problem


Roman Jasiński

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Napotkałem na 2 problemy podczas podłączania tego amplitunera na które nie udało mi się znaleźć odpowiedzi w instrukcji:

1. Podczas włączania urządzenia (pilotem od telewizora - Panasonic) włączają się oba urządzenia zarówno TV jak i amplituner jednak nie ma obrazu, jest tylko dźwięk. Naciskając przycisk źródla AV na pilocie telewizora i nie robiąc żadnych zmian podświetla się domyślne źródło HDMI (arc) i wszystko zaczyna działać. Niezbędne jest jednak naciśnięcie tego przycisku co nie jest komfortowe. Czy mają Państwo pomysł co należy przestawić?

2. Podłączenie dvd nie posiadającego wyjścia HDMI, podłączam je przewodami 3xRCA, zmieniam ustawienia zgodnie z instrukcją na wejścia analogowe oraz video zgodnie z tym jak fizycznie podłączyłem jednak nic się nie dzieje, nie ma obrazu ani dźwięku..Tu również poproszę o wskazówki co zrobić.

 

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam 

Odgrzeję temat

Posiadam Denona avr x 1400h i mam podpięty kabel HDMI od amplitunera do telewizora do wejścia arc , ale sygnał w kolomnach jest bardzo cichy , tzn. żeby dobrze był słyszalny dźwięk to musze ustawić amplituner na poziom prawie 100 , 

Cos źle podłączyłem , czy cos nie halo z ustawieniami , czy jak?

Ktoś pomoze jak to poustawiać?

Dziękuję z góry

Jacek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...