Skocz do zawartości

Wzmacniacz dzielony Technics A800SM2 czy CA Azur 550A


piotria

Recommended Posts

3 godziny temu, tomaz75 napisał:

Powiedz kolego jakiej oczekujesz odpowiedzi na twoje pytanie?Nie chciało ci się napisać poważnego pytania a chciałbyś dostać poważna odpowiedź?Moze z 10 elaboratów,jakieś ciekawe testy,a może wystarczy, YYY?

Po co piszesz skoro nic nie wnosisz do tematu ? Nie spamuj, zadalem konkretne pytanie.

Edytowano przez piotria
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem Technics`a dzielonego 909, grał .... dopóki nie spróbowałem NAD 326, Od razu wyszedł brak kontroli basu, od połowy volume w góre, tam jest za mały transformator, nie wydolny.A Cambridge nie znam, ale Technics`a bym chyba odpuścił bo wygląd to za mało by dobrze grać.

Dzis po tym zestawie został tylko kaseciak 

 

20170812_112937.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Sam miałem Technics`a dzielonego 909, grał .... dopóki nie spróbowałem NAD 326, Od razu wyszedł brak kontroli basu, od połowy volume w góre, tam jest za mały transformator, nie wydolny.A Cambridge nie znam, ale Technics`a bym chyba odpuścił bo wygląd to za mało by dobrze grać.

Dzis po tym zestawie został tylko kaseciak 

 

20170812_112937.jpg

Nad 326bee wybrałem miedzy tym Cambridge Audio 550A, ale cieżko było mi się zdecydować. Technics ładnie wygląda ale nie mam bezpośredniego porównania i dlatego pytam tutaj. A powiedz mi jeszcze jak to jest z tym NADem 326 bee po zwiększeniu głośności poza połowę, nie ma żadnych zniekształceń ? On i tak głośno mi gra na potencjometrze na godzinie 12 i trochę się boję że popale moje Dali Concept 6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technics szarpał membraną i motał się powyżej połowy siły głosu, myślałem ze tak ma być, ale jak zobaczyłem co wyprawia zwykły NAD z kontrolą niskotonowych głośników, decyzja była szybko podjęta - Sprzedać Technics`a

Dziś mam inny wzmacniacz ale NAD otworzył mi oczy że można lepiej. 

kolumnom nic się nie stanie

 

326.JPG

 

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...