Skocz do zawartości

tomaz75

Uczestnik
 • Zawartość

  230
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O tomaz75

 • Ranga
  Sympatyk
 • Urodziny 22.07.1975

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Malbork

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. tomaz75

  Raspberry Pi + Yamaha R-N803 co lepsze

  Odczucia DŹWIĘKOWE to subiektywna sprawa. Dla jednych wieża Sony gra zjawiskowo dla innych w sprzęcie za 50k poszukują się problemu.Jeszcze raz powiem .Za takie pieniądze trudno znaleźć konkurencję.
 2. tomaz75

  Raspberry Pi + Yamaha R-N803 co lepsze

  Raspberry to komputer ma wejścia USB lecz słaba jakość dźwięku. Żeby mieć lepsza jakość dźwięku trzeba kupić nakładkę. Sa różne z gniazdami analogowymi Rca taka mam ja ,to hifiberry dac+pro, Z gniazdami Spdif i Coaxial oraz USB.
 3. tomaz75

  Raspberry Pi + Yamaha R-N803 co lepsze

  Pink Floyd The Division Bell 24/96 Na Tidal od dawna.Prosze o wnioski z odsłuchu róznicy w jakości dźwięku. Proszę wpisać w wyszukiwarkach Tidal 24/96 trochę tego jest.
 4. Ja swoich somsiadów 🙂tez tak witam.Tylko trochę ciężej.Jest Death i Slayer.K...a całe lato na balkonie.
 5. Jak włączyć pure Direct to wróci z tematem że brakuje basu i wysokich. Było już o tym .Wyższości wieży Sony nad zestawem Yamahy.
 6. tomaz75

  Dac Magic 100

  Poprawi się też życie erotyczne i jakość powietrza na Śląsku. Co to za wieża,jak duże miejsce odsłuchu,jakiej muzyki słuchasz i czego w niej brakuje?Zadajesz nieprecyzyjne pytania A odpowiedzi oczekujesz konkretnych.
 7. Z dobrych realizacji polecam Therion-„Theli” oraz In Flames „Whoracle”.
 8. tomaz75

  Raspberry Pi + Yamaha R-N803 co lepsze

  Myśle ze obawy zakupu maliny wiążą się z trudnościami w konfiguracji ,wgraniu systemu itp.Mialem tak samo lecz na sąsiednim forum są dobrzy ludzie którzy chętnie pomagają.A malina się odwdzięczy jakością dzwieku,funkcjonalnością.
 9. tomaz75

  Raspberry Pi + Yamaha R-N803 co lepsze

  Ale główny powód zakupu to odtwarzanie Tidal.
 10. tomaz75

  Raspberry Pi + Yamaha R-N803 co lepsze

  Czy wasz chromecast potrafi odtwarzać pliki Flac 24/192 lub Dsd?Odpowiedź brzmi NIE.Malina z nakładką hifiberry zrobi to bez problemu.Mam USB 128Gb wpietego w malina i doskonały odtwarzacz.Toczycie wojnę na jakieś cyferki.
 11. Ja powiem tobie Slawas że kusi mnie ten Caspian od Ciebie.Z czym tobie nie podszedł?
 12. tomaz75

  Raspberry Hifiberry dac+pro

  Sprzedam jak w tytule.stan bardzo dobry,solidna metalowa obudowa,Zainteresowani wiedzą do czego to służy.https://www.olx.pl/oferta/raspberry-pi-hifiberry-dac-pro-CID99-IDxJT5v.html tomekmaz75@wp.pl
 13. Olej palmowy zamiast słonecznikowego w czipsach produkowanych na rynek polski.Mniejsza ilość enzymów w proszku wiodącego producenta także produkowanego na Polskę. Cały czas jesteśmy postrzegani jak zaścianek Europy,konsument gorszego sortu. Tam wszędzie też zawiódł system.
×