Skocz do zawartości

tomaz75

Uczestnik
 • Zawartość

  297
 • Dołączył

 • Ostatnio

O tomaz75

 • Ranga
  Sympatyk
 • Urodziny 22.07.1975

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Malbork

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Co by tu nie grało w przyszłości.To będzie się smażyć w tej szafce RTV.
 2. Chromecast można podłączyć do wzmacniacza.Nie potrzeba Dac
 3. Stereo to 2 DOBRZE DOBRANE KOLUMNY.I więcej nie potrzeba.
 4. Czy widziałeś w Nad 356 gniazdo na subwoofer?Odpowiem,nie widziałeś bo takiego nie ma.
 5. Z tego co tak na szybko kojarzę to max 24/96 Tidal Master.Więcej nie dostaniemy.
 6. Mconnect lite jak odpalisz to pokazuje specyfikację plików granych w Tidal.Tak jak pisał John ,gdy odtwarzacz Tidal na smartfonie to pliki Master są odtwarzane i jest logo Master,po wybraniu odtwarzania do Chromecast zmienia się na HiFi.Gdy uruchomie Tidal na Pc i odtwarzam dźwięk do Dac we wzmacniaczu to jest Master.,i nie zmienia się na HiFi
 7. Panowie czy ma ktoś może Malinę z taką nakładką,Dac+pro lub Allo Boss i mógłby udostępnić na kilka dni.Oczywiście pokryje koszty wysyłki.Chciałbym sprawdzić czy jest różnica dźwięku w stosunku do Daca wbudowanego w Nad.
 8. Czyli potrzeba zakupić malinę z nakładką ze złączami Rca i podłączyć do wejść analogowych we wzmacniaczu ,żeby wykorzystywać dac z nakładki w malinie?Np. Dac + pro Rca lub Allo Boss?
 9. Napisałem „miałem”.Teraz gram z Chromecast i Foobar z PC.
 10. Panowie a takie zapytanie?Miałem kiedyś malinę z hifiberry dac + pro podłączoną do Marantza 8005 przewodami Rca.Jak wiadomo Marantz nie posiada dac więc wykorzystywana była nakładka z maliny.Teraz mam Nadv356 z dac2.0 ,jeśli zakupie malinę z Digi One i podłączę optykiem do Dac w Nad to który z nich będzie odpowiedzialny za jakość dźwięku np.Tidal lub muzyki granej z Usb wpiętego w malinę?Poprzednio miałem Moode audio i byłem zadowolony.
 11. Tak jak Ja.Byłyamplitunery Onkyo i Yamahy.Teraz jest Nad 356 z Dac.Wiem że można lepiej, ale za te pieniądze które zapłaciłem to gra naprawdę dobrze.Przerobiłem też Malinę z Hifiberry Dac +pro ,bardzo dobry dźwięk.Naprawde nie ma się czego obawiać.Teraz mam Chromecast podłączony do wzmacniacza dla wygody i Pc do wejścia USB we wzmacniaczu.
 12. Tak to trochę jest że wielu szuka sprzęt all in one ,a chciało, by brzmiało jak rasowy wzmacniacz.I boją się Maliny,oraz nie doceniają Chromecast audio.
 13. Jeśli posiadasz router wifi dwu zakresowy,to wejdź w ustawienia Wi-Fi na smartfonie i odszukaj twoją sieć 2,4 i połąc się z nią "ręcznie"tzn wymuś połączenie zamiast z siecią 5GHz
 14. Ja opowien o moich doświadczeniach z TYM Salonem.Kilka lat temu szukałem Onkyo 8150 i byłem u nich na odsłuchu.Odsłuch był darmowy,podłączono mi jeszcze 8130 i jakiś czysty wzmacniacz Onkyo.Coś zatem się zmieniło, niekoniecznie na lepsze.Być może mają jakieś złe doświadczenia.Btw.Onkyo Tx 8150 kupiłem wtedy u nich i zaproponowali cenę niższą niż w internecie.Na marginesie .Nie jestem pracownikiem ani sympatykiem salonu w Gdańsku Wrzeszczu.Opisuje swoje doświadczenie z nimi.
×
×
 • Utwórz nowe...