Skocz do zawartości

Przetwornik średnio nisko tonowy dla Denon DM 40


Filipb

Recommended Posts

Cześć, 

jestem nowy na forum, więc przy okazji witam serdecznie wszystkich użytkowników. Mam problem z którym nie potrafię sobie poradzić za pomocą googla, stąd moja wizyta tutaj. Uszkodzeniu uległ jeden z przetworników we wspomnianym zestawie, chciałbym zamontować nowy, tylko jaki. Przewertowałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Przetwornik 12 cm średnio-niskotonowy. Sprzęt gra jak gra, ale na chwilę obecną nie mogę inwestować w nowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecię za mocno podkręciło głośność... Zdaję się, że oryginalne głośniki mogą być drogie, dlatego pytam co mógłbym wstawić w ich miejsce, najczęściej w sklepach widzę albo średnio tonowe, albo nisko tonowe, średnio - nisko tonowe to spora rzadkość, jeśli już się pojawiają to nie w tym rozmiarze. Czy taki będzie w miarę? Tematyka zupełnie mi obca...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej wielkości nie możemy mówić o głośniki czysto niskotonowym. To głupota. 

A to zwrotnica decyduje czy gra średnie i niskie czy tylko niskie. Wykrec oryginalne głośniki powinieneś mieć na nich oznaczenie mocy oraz impedancji. Dokup takie które pasują do montażu o takich samych parametrach. Grać będą inaczej. To pewne. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...