Skocz do zawartości

amplituner + kolumny podstawkowe


marian-b

Recommended Posts

Witam. Niedawno prosiłem o pomoc przy wyborze kolumn do 400zł, ale teraz sytuacja ulega zmianie.

Budżet to 1000zł. Za tę kwotę chciałbym wyrwać na allegro jakiś amplituner i kolumny podstawkowe.

jeżeli chodzi o amplituner to rozważam tego h/k http://allegro.pl/item507247859_harman_kar...kat_piekny.html

kolumny to prawdopodobnie Tannoy F2.

Zostanie 500-600zł na kolumny, niewiele ale może uda się coś wykombinować. A może kupić tańszy amplituner i więcej wydać na kolumny?

Proszę o pomoc i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej przeznac 400 na ampli , 600 na kolumny

za 600 zl ciezko znalesc dobre kolumny .. jak sie rozgladasz za tannoyami F2 ( nowa konstrukcja) lepsze bedze poszukanie M2 .. starsze , nie produkowane .. ale lepiej brzmiace. Chyba ze interesuja Cie tylko nowe produkty.
o czym musisz nas poinformowac ;] ..

jaki masz pokoj , wiekosc ..

glownie bedziesz sluchal radia ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[już kupiłem nowe F2. doczytałem, że M2 brzmią inaczej, ale niekoniecznie lepiej. Zależy to już od osobistych preferencji, F2 grają ostrzej.

Może trochę przekroczę budżet, ale szukam jeszcze amplitunera do 500zł lub wzmacniacz + tuner. jutro wybieram się do komisu ze wzmacniaczami spiszę co mi polecą i wrzucę tutaj. icon_smile.gif

Pokoik to mała studencka klitka. icon_smile.gif około 3x3m, dlatego nie szukam dużych kolumn.

będę słuchał głownie pików w kompresji bezstratnej, radiowej trójki i CD.

absolutnie nie interesują mnie nowe produkty (choć głośniki akurat kupiłem nowe, ale tak wyszło icon_smile.gif ) domyślam się że nawet do 1000zł nie kupię nowego przyzwoicie grającego wzmaka/ampli. ma być ekonomicznie, ale i przyzwoicie jakościowo. icon_smile.gif

pozdrawiam
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma potrzeby go cytować...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marian-b
Jak Ci już napisał Kolega - zawsze najlepszym wyjściem będzie posłuchanie sprzętu przed zakupem...
W jakim mieście mieszkasz? Bo najlepiej szukać czegoś w okolicy, a nie kupować na ślepo (albo tylko na podstawie opinii innych).

Jakiej muzyki słuchasz (poza Trójką w radiu)?
Jeżeli sporo słuchasz radia - to rzeczywiście (jak napisałeś) warto zastanowić się nad porządnym tunerem, a do tego wzmacniacz. icon_cool.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Krakowie i będę oglądał te wzmacniacze na Kalwaryjskiej. Zgadzam się że warto wybrać się ze swoimi głośnikami, ale nie dysponuję własnym samochodem i będę musiał je targać autobusem icon_smile.gif Narazie zobacze co mają do zaoferowania, a potem ewentualnie umówię się na odsłuch. Dopiero w środę przyjdą do mnie kolumny.

Edytowano przez RoRo
Przy odpowiadaniu na post bezpośrednio pod nim nie ma potrzeby cytować całej wypowiedzi poprzednika...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...