Skocz do zawartości

Denon x2600h menu serwisowe


e_tomi

Recommended Posts

4 godziny temu, majes25@o2.pl napisał:

- BT chodzi o jaką kolwiek łączność bezprzewodową, ale nie aktywny w menu

1. nie dostaje

2. spr. dziś jeśli chodzi o ustawienia w amplitunerze nie ma opcji nie aktywne - jak pisałem tak jak by programowo była wyłączona okmunikacja.

3. spr. dziś 

4. spr. dziś, ale co mi to da nawet jeśli przekazuje dane a nie uzyskuje dostępu??

5. tak ruter widzi

Wiem, że powinienem, ale będę pozbawiony amplitunera na 2 tyg. a był mi potrzebny na teraz . Problem wygląda na programowy, ale nie sprawdzę tego jeśli nie dostanę się do menu servisowego, niby twardy reset robiłem według wskazań servisu i nie pomógł powiedzieli, że to kwestia kości pamięci,wiec pewnie będę zmuszony wysłać go 

AD 2 to jakaś grubsza buła faktycznie. 
AD 4 to zależy, co zobaczysz. Moze sie okazac, ze on sobie nadaje jakis IP z jakiejs klasy, i wtedy ustawiasz sobie na PC adres z tej samej klasy/maski i sobie gadasz z amplitunerem przez telnet/WWW, gdzie byc moze sobie juz wiecej podzialasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 26.01.2021 o 13:32, Tenfilip napisał:

AD 2 to jakaś grubsza buła faktycznie. 
AD 4 to zależy, co zobaczysz. Moze sie okazac, ze on sobie nadaje jakis IP z jakiejs klasy, i wtedy ustawiasz sobie na PC adres z tej samej klasy/maski i sobie gadasz z amplitunerem przez telnet/WWW, gdzie byc moze sobie juz wiecej podzialasz.

Witam 

Zdecydowałem, że oddam go do serwisu ponieważ nic nie pomagało, wczoraj  po 2 tyg. odzyskałem amplituner wszystko chyba już jest w porządku. 

Co zrobili, krótka informacja reinstalacja oprogramowania - tyle czasu :(, nie można by zrobić takiej opcji aby każdy mógł sobie to wykonać. 

 

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2021 o 07:45, majes25@o2.pl napisał:

Witam 

Zdecydowałem, że oddam go do serwisu ponieważ nic nie pomagało, wczoraj  po 2 tyg. odzyskałem amplituner wszystko chyba już jest w porządku. 

Co zrobili, krótka informacja reinstalacja oprogramowania - tyle czasu :(, nie można by zrobić takiej opcji aby każdy mógł sobie to wykonać. 

 

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Daj spokój... ja mam kolumy aktywne KEF, tez jest z nimi problem, ale nie moge dostac dzialajacego software'u od KEFa i przez to nie moge ich naprawic. I mam sprzet z RFP 2000 zl ktory mnie glownie wkurza. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Wysłałeś go na serwis?

Z tego co się dowiedziałem, musiałbym go wysyłać gdzieś za granicę. To powystawowe Kef Egg, co więcej, to nie jest "wada" tylko debilna decyzja Kefa, żeby głośnik wyłączał się, jak 10 minut nie ma dźwięku. Można to naprawić przez firmware update, i nawet udało mi się dostać ich oprogramowanie do tego, ale ono próbuje sie polaczyc z adresem url ktory juz nie działa i jest kicha. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, S4Home napisał:

Wysłałeś go na serwis?

tak nie było wyjścia, ale już mam go :)  teraz tylko czaka mnie kalibracja.

Dnia 18.02.2021 o 10:34, Tenfilip napisał:

Daj spokój... ja mam kolumy aktywne KEF, tez jest z nimi problem, ale nie moge dostac dzialajacego software'u od KEFa i przez to nie moge ich naprawic. I mam sprzet z RFP 2000 zl ktory mnie glownie wkurza. 

ręce opadają co oni robią z tym wszystkim, rozumie serwis to dla nich kasa, ale nie przesadzajmy nie które rzeczy można by sobie wykonać samemu, to tylko soft. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, majes25@o2.pl napisał:

tak nie było wyjścia, ale już mam go :)  teraz tylko czaka mnie kalibracja.

ręce opadają co oni robią z tym wszystkim, rozumie serwis to dla nich kasa, ale nie przesadzajmy nie które rzeczy można by sobie wykonać samemu, to tylko soft. 

Mi by moze i zrobili za darmo, ale musze wyslac je za granice, pozniej musza wrocic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...