Skocz do zawartości

Arcam FMJ A38 + CD 37 - opninie / uwagi?


Marcin_

Recommended Posts

Witam,

jestem poczatkujacym milosnikiem muzyki i mam prosbe do "starszych" kolegow o pomoc / opnie / wskazowki.
Poszukuje zestawu stereo (amp + CD + kolumny) w cenie do 12-15 kPLN do pokoju ok 36m. Sluchajac kilku opcji (zestaw Denona 1500, CA 640 i Arcam FMJ 38/37) najbardziej podobal mi sie Arcam. Sluchalem go z B&W 683 i z Focal 836v i Focal brzmial znaczanie lepiej, szczegolnie jesli chodzi o bas.

Ze wzgledu na to, ze Arcam to w miare nowa propozycja, nie ma wiele info / testow na sieci.

Czy ktos ma jakies doswiadczenia z zestawem Arcam FMJ A38 + CD37 + Focal 826v. Jakie alternatywy rozwazac? A moze slabszy Arcam 18 + 17?

Dzieki za pomoc!

Marcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji mojego pobytu w sklepie audio w miasteczku gdzie mieszkam (30mil od Londynu) mialem okazje posluchac sprzetu Arcama (dokladnie tego wzmacniacza ale z innym cd modelu nie pamietam) oraz glosnikami Spendor i PMC. Odsluch wypadl jak najbardziej pozytywnie w polaczeniu tych urzadzen. W polaczeniu z Chorusami ich nie slyszalem wiec nie bede sie wypowiadal.

Twoj sprzet ma byc nowy czy moze byc z "drugiej reki". Wtedy za taka kwote mozemy trafic sprzet o kalse lub dwi wyzej. Zastanow sie nad taka opcja icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie szukalem czegos nowego, nie myslalem o uzywanym ale moze faktycznie warto sie zastanowic. Slyszalem jednak, ze kolumny lepiej kupic nowe.
Na co ewentualnie parzec jasli chodzi o "druga reke" i gdzie tego szukac?

M



Cytat

przy okazji mojego pobytu w sklepie audio w miasteczku gdzie mieszkam (30mil od Londynu) mialem okazje posluchac sprzetu Arcama (dokladnie tego wzmacniacza ale z innym cd modelu nie pamietam) oraz glosnikami Spendor i PMC. Odsluch wypadl jak najbardziej pozytywnie w polaczeniu tych urzadzen. W polaczeniu z Chorusami ich nie slyszalem wiec nie bede sie wypowiadal.

Twoj sprzet ma byc nowy czy moze byc z "drugiej reki". Wtedy za taka kwote mozemy trafic sprzet o kalse lub dwi wyzej. Zastanow sie nad taka opcja icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladnij oferte na Allegro a takze ogloszenia w prasie fachowej "Hi-Fi i muzyka" "Audio" itp. Na Allegro mozna trafic naprawde dobre urzadzenia (sam kupilem tam moj wzmacniacz Copland csa14 i jestem z niego mega zadowolony). Jak juz cos wpadnie Ci w oko daj znac to poradzimy Ci czy sa to odpowiednie dla Ciebie urzadzenia... Tymczasem milego poszukiwania icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...