Skocz do zawartości

[Salon] zestaw Stereo do ~8 tys.


tokens

Recommended Posts

Dodam ze bylem na odsłuchu w lokalnym sklepie "Richer Sounds"

Wzmak: cambridge CX81

Kolumny Kef Q750 & Monitor Audio Silver 300

Powiem ze Monitory grały trochę lepiej szczególnie wokal i scena była lepsza a bassem zamiotły Kef'y 750. Zdecydowanie Monitory lepiej zagraly.

Zastanawiam sie teraz nad Monitor Audio Silver 500 bo będzie jeszcze lepiej.

@S4Home bedzie mozna odsluchac u was Yamahę 803 z Monitorami Silver 500 i porównać z Kef Q950 / Heco Aurora 1000

Termin zabookowany u was telefonicznie na 11 Sierpnia o 11:00.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4Home Miałem okazje wczoraj słuchać Monitor Audio Bronze 6G 500 vs Monitor Audio Silver 500 vs DALI OPTICON 8 (srednica przykryta kocem) na Denon'ie DRA800 i powiem ze albo coś mam ze słuchem albo nie bylem wstanie usłyszeć różnicy miedzy nimi. Moim zdaniem MA Bronze 6G 500 graja rewelacyjnie (tak samo) i są dużo tańsze od MA Silver 500.

Macie je do odsłuchu żebym mógł we wtorek 11'stego tak jak jestem z wami omówiony odsłuchać je + Heco Aurora 1000/ Kef Q950 na Yamaha 803 ?

 

Edytowano przez tokens
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to też kwestia amplitunera. Silver 500 i Bronze 500 nie grają tak samo.

17 godzin temu, tokens napisał:

@S4Home Miałem okazje wczoraj słuchać Monitor Audio Bronze 6G 500 vs Monitor Audio Silver 500 vs DALI OPTICON 8 (srednica przykryta kocem) na Denon'ie DRA800 i powiem ze albo coś mam ze słuchem albo nie bylem wstanie usłyszeć różnicy miedzy nimi. Moim zdaniem MA Bronze 6G 500 graja rewelacyjnie (tak samo) i są dużo tańsze od MA Silver 500.

Macie je do odsłuchu żebym mógł we wtorek 11'stego tak jak jestem z wami omówiony odsłuchać je + Heco Aurora 1000/ Kef Q950 na Yamaha 803 ?

 

Zadzwoń i potwierdź. Na dzień dzisiejszy są. Ja pracuje zdalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...