Skocz do zawartości

AIM SC808 - Coś lepszego do 700/800 zł ?


HighQualityAudio

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie

Od prawie 3 lat posiadam kartę dzwiękową AIM SC808+ Słuchawki hyperX Cloud Alpha

Jestem graczem,90% to gry FPS,także dzwięk jest dla mnie kluczowy a konkretnie mówiąc "pozycjonowanie" jest najważniejsze...

Słuchawki zepsuły się po raz 3,dlatego powiedziałem dość i jutro albo we wtorek chcę kupić Beyerdynamic DT 990 PRO ( bardzo polecane słuchawki ) ponoć mega wygodne,nie uciskają i otwarta konstrukcja,dlatego też właśnie pomyślałem o zmianie karty dzwiękowej przy okazji :)

Co o tym Panowie myślicie ? Przez chwilę zastanawiałem się nad Creative Sound BlasterX G5 albo najnowszy model G6 ... Ale kompletnie nie mam pojęcia czy warto zmieniać :)

A może jest coś w granicach 800 zł co było by dużo lepsze od SC808 ?

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Beyerdynamic DT990 Pro to bardzo dobry wybór i są to słuchawki o bardzo dobrej separacji co w Twoim przypadku ma kluczowe znaczenie. Jeśli chciałbyś wyciągnąć z nich wszystko to polecam zwrócić uwagę na iFi Audio Zen DAC lub Fiio K5Pro, który posiada większy zapas mocy i lepiej wysteruje te wymagające słuchawki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dzień dobry.To ponownie,ja ....

Komputer sprzedany,karta dzwiękowa też więc czas na coś zewnętrznego ...

Wybór padł na łuchawki Beyerdynamic DT 990 PRO + FIIO K5 Pro Ess 

Pytanie moje brzmi jednak jaką wersję słuchawek wybrać 80 ohm czy 250 ? Poradzi sobie ten K5 pro ess z wersją 250 ohm ? W specyfikacji widzę że piszę 32 ohm ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...