Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kasiunia6969

Jak dlugo trwa gwarancja???

Recommended Posts

Witam.Mam pewien problem a mianowicie.Zakupilam zestaw kina domowego Samsung HT Q 9 R po czym zepsul mi sie i niewiem czy gwarancja dalej obejmuje go..Paragon mam tylko niewiem jak dlugo trwa gwarancja czy 24 miesiace czy 12:/:/:/Czy osoba posiadajaca zestaw kina domowego tego typu mogla by mi pomoc??Z gory dziekuje

Ale rękojmia według polskiego prawa trwa 24 miesiące. Jeżeli przedmiot miał jakieś wady fabryczne, o których nie wiedziałeś, można go i tak reklamować. Rękojmia jest silniejszym instrumentem od gwarancji i obowiązuje niezależnie od niej.

PRZEDE wszystkim należy posiadać paragon i podpisaną gwarancję to jest podstawa, inaczej nic z reklamacji, raczej gwarancja obejmuje 12 lub 24 miesiace

W Unii Europejskiej obowiązuje gwarancja 24 mieś. na wady fabryczne. Gwarancja na pozostałe usterki każda firma określa samodzielnie. W karcie gwarancyjnej powinno to być napisane.

Kurcze z tymi gwarancjami zawsze problemy.Niby wedlug unii masz 24mce gwarancji ale kupujac sprzet z 12miesiacami gwarancji to tak jakbys sie godzil na krotsza gwarancje.
Sprobuj moze cos wywalczysz

pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować