Skocz do zawartości

magnat mr 780 - pomoc w doborze kolumn


JackLodz

Recommended Posts

  • 10 months later...
6 godzin temu, JackLodz napisał:

Witam wszystkich po blisko rocznej przerwie. Czas na małe zmiany w opisanym wyżej zestawie. Co sądzicie o połączeniu tego wzmacniacza z kolumnami Magnat Signature 507? Czy zagra to bardziej szczegółowo niż z moimi Klipsche ?

A co Ci przestało pasować albo czego Ci brakuje że postanowiłeś zmienić? Będzie łatwiej doradzić. Jestem po 2 kolejnych odsłuchach więc mogę swoje przemyślenia dołożyć co by skomplikować 😉 nieco wybór. Wspomnianych przez Ciebie akurat nie słuchałem

Wg mnie Klipsche są w miarę szcEgólowe szcEgólnie w seriach 260 i 280 ale znowu co ucho to odczucie 😉

Edytowano przez Matt Daemon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może osłuchały mi się te kolumny i szukam czegoś nowego. Rozważam też zmianę lam na rzecz nowych kolumn, może inne lampy wniosą to czego brakuje mi teraz.  Przestrzeni i większej szczegółowości w dźwięku. Wydaje mi się, że powinienem popracować nad wysokimi dźwiękami bo na niektórych utworach jest ich za dużo i panuje taki ogólny nieporządek. Może ktoś z szanownych forumowiczów podrzuci link z lampami do Magnata. Przeczytałem cały wątek o  Magnacie 780 ale tak naprawdę nie ustaliłem jakie lampy kupić . Jedni polecają Philipsa inni jakieś Rosyjskie przewinęła się też lampa Mullard. Jakie są wasze opinie w tej kwestii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sąsiednim forum masz bogaty wątek:  LINK . Ewentualnie wpisz w wyszukiwarce ebay ECC81 i zobaczysz ile jest propozycji. Które ci cenowo się spodobają to w google, poszukaj opinii o nich i tyle. Ja miałem Psvane 12at7 i względem fabrycznych poprawa była w każdym paśmie. Nie jakaś spektakularna, wzmacniacz nie wszedł dwie półki wyżej z brzmieniem, ale za niecałe 300zł upgrade wart realizacji. Generalnie co byś nie włożył będzie lepsze od fabrycznych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...