Skocz do zawartości

Zestaw Stereo do gabinetu


Szadzik

Recommended Posts

Cześć,

 

Potrzebuję Waszej porady w kwestii wyboru sprzętu audio do gabinetu. Przestrzeń jest dość mała. Żeby umilić sobie pracę w domu, chcę mieć możliwość odtwarzania muzyki. Dobrze byłoby, aby była możliwość słuchania zarówno z głośników, jak i podłączenia słuchawek. Mam słuchawki SoundMAGIC HP100, i kilka par dousznych, dokanałowych na podobnym poziomie, więc chyba warto wybrać coś z sensownym wyjściem słuchawkowym.

Budżet do 2000 zł.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Idealnym rozwiązaniem w Twoim przypadku byłby funkcjonalny Topping MX3, który posiada wbudowany DAC, moduł bluetooth, wzmacniacz stereo oraz wzmacniacz słuchawkowy. Bardzo dobrze zgrywa się z cieplej brzmiącymi Heco Aurora 300. Alternatywą mogą być Q Acoustic 3020i, które zagrają dynamicznej z szybszym basem oraz większą szczegółowością.  

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Q21 napisał:

Cześć,
Idealnym rozwiązaniem w Twoim przypadku byłby funkcjonalny Topping MX3, który posiada wbudowany DAC, moduł bluetooth, wzmacniacz stereo oraz wzmacniacz słuchawkowy. Bardzo dobrze zgrywa się z cieplej brzmiącymi Heco Aurora 300. Alternatywą mogą być Q Acoustic 3020i, które zagrają dynamicznej z szybszym basem oraz większą szczegółowością.  

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Hmmm, ciekawa opcją, choć niedoprecyzowałen w pytaniu, że urządzenie ma odtwarzać MP3 i FLAC bez dodatkowych źródeł.

P.S. a gdyby zrezygnował z głośników i poszedł w same słuchawki? Jakie mam opcje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...