Skocz do zawartości

Pomoc w doborze kolumn


hrosusek

Recommended Posts

Cześć,

Chciałbym Was prosić o pomoc w doborze kolumn (myślałem o kolumnach podłogowych) do zestawu. Dysponuje budżetem około 1000 zł, biorę pod uwagę zarówno sprzęt nowy jak i używany. 

Na ten moment mam wzmacniacz Pionner SA-940 i gramofon Unitra Fonica GS-464, wiem, że to dosyć archaiczny sprzęt, ale ma wartość sentymentalną i na ten moment wolałbym dobrać kolumny do tego co mam. Sprzęt będzie używany głównie do odtwarzania winyli, ale na pewno też będę chciał korzystać ze streamingów. Jeżeli chodzi o muzykę jakiej słucham, jest to wszelkiego rodzaju rock, blues i jazz, reszta gatunków raczej w mniejszości. 

Sprzęt będzie używany w pomieszczeniu (salon z kuchnią) o powierzchni około 30 m2.

Mam świadomość, że z tym budżetem i sprzętem "na stanie" cudów nie będzie, ale na większą inwestycję przyjdzie jeszcze czas, a nie chce wtopić jakichkolwiek pieniędzy w totalny szajs. Póki co zależy mi na (w miarę) przyjemnym słuchaniu muzyki.

Dzięki za pomoc.

Wojtek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...