Skocz do zawartości

Audio do salonu - ~3.5k pln


gregdoros

Recommended Posts

Czesc,

Poszukuje systemu audio 2.0 /2.1 pod telewizor do salonu ok. 20 m2

Glownie zalezy mi na tym zeby posluchac mozliwie dobrze brzmiacej muzyki. To priorytet. Na drugi plan schodzi kwestia niesamowitych efektow filmowych. I tak beda lepsze niz z telewizorowych glosnikow. 

Gatunkowo, muzycznie: rock, rap.

Nie wiem czy lepsze beda glosniki aktywne czy jednak z dodatkowym pudlem. Jestem totalnym laikiem. Z predyspozycji co do sprzetu to:

- lacznosc po sieci (wifi/bt/airplay)

- polaczenie z tv (arc)

- Minimalistyczny wyglad kolumn 

- sklaniam sie ku kolumnom podlogowym bo pod tv chcialbym miec maly stoliczek rtv a nie chce glosnikow wieszac na scianie. Na ew. Amplituner miejsce sie znajdzie.

Koszt zestawu: idealnie to 3k - 3.5k. Max 4k - napinajac budzet do ostatecznosci.

Nie interesuje mnie uzywany sprzet. Potrzebuje go zakupic w sklepie, polozyc i uzywac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Dzieki wielkie za odpowiedzi.

Musze skorygowac wymagania bo jednak lacznasc z tv bedzie po optyku. Arc ostatecznie nie bedzie wymagane bo wykorzysta go podstawka do tv.

Czy w takim przypadku wybor kapkę się rozszerza? Czy to kwestia innych wymagań / budzetu który mnie ogranicza?

Magnaty 1002 wygladaja świetnie. Czy w przypadku amplitunera można coś jeszcze pokombinować czy wylacznie ta yamaha ma sens?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, gregdoros napisał:

Czy w przypadku amplitunera można coś jeszcze pokombinować czy wylacznie ta yamaha ma sens?

Możesz rozważyć jeszcze: Onkyo R-N855 lub Marantz PM6007 ale ten ostatni to wzmacniacz zintegrowany i potrzebowałbyś jeszcze osobno jakiś streamer.

Biorąc pod uwagę możliwości sieciowe Yamahy myślę, że to optymalny wybór w tej cenie.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...