Skocz do zawartości

Głośniki Teufel Ultima 40 + wzmacniacz (?)


eM CeHa

Recommended Posts

Cześć!

Posiadam głośniki Teufel Ultima 40. Chciałbym kupić do nich wzmacniacz, amplituner. Na początku posiadałem Onkyo 8020. Niestety kompletnie nie dawał Sobie rady w niskich partiach. Wymieniłem go na amplituner Denona x550bt. Jest lepiej, ale to nie to. Jestem laikiem, ale nie lubię przesadnie selektywnego grania, wolę raczej gdy całość brzmi spójnie, ciepło, ale nie kłująco. Ważny jest dla mnie środek i bas. W przypadku basu nie chodzi mi o to żeby zamulał wszystko, ale np. w Onkyo nie było niskiego basu(?). 

Oto moje propozycje. 

- Denon PMA 600ne

- Marantz pm6006 (mój faworyt)

- Pioneer a40ae lub sx-n30ae

- Cambridge axr85

- Onkyo 9130

Zależy mi również na wejście optycznym (TV). Muzyka w dużym stopniu będzie po bluetooth, moduł BT nie jest obowiązkowy ponieważ mogę dokupić skrzyneczkę od ugreena, która wyeliminuje ten problem. Dzięki :)

Edytowano przez eM CeHa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, eM CeHa napisał:

Jestem laikiem, ale nie lubię przesadnie selektywnego grania, wolę raczej gdy całość brzmi spójnie, ciepło, ale nie kłująco. Ważny jest dla mnie środek i bas. W przypadku basu nie chodzi mi o to żeby zamulał wszystko, ale np. w Onkyo nie było niskiego basu(?). 

Do tego opisu można posłuchać wzmacniacza Nu Prime IDA-8, choć to już pewnie za drogo. Denon PMA-800NE też będzie dobrym wyborem.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...