Skocz do zawartości

jaki wzmacniacz do kolumn monitor audio bronze 500


michal88

Recommended Posts

Witam

jestem posiadaczem kolumn monitor audio bronze 500.

Poszukuję wzmacniacza do tych kolumn.

nie zależy mi aż tak bardzo na funkcjach sieciowych.

sprzęt będzie podłączony do tv.

kolumny bedą grały w salonie ok 50m2, gatunek muzyki różny.

budżet do 3tys.zł.

chyba że ampli też byłby dobrą opcją myślałem nad denon dra 800h, magnat mr780, kilka osób polecało mi te modele.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli chciałbyś postawić na większą muzykalność to polecałbym wziąć pod uwagę NAD C356bee w połączeniu z Fiio D03k. Alternatywą byłby Audiolab 6000a, który zaprezentuje większą przestrzeń oraz doda nieco więcej basu. 
Magnat MR780 do Bronze 500 to także dobry pomysł ale jest chwilowy problem z dostępnością. Najprawdopodobniej pojawią się w okolicach grudnia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i szanuję decyzję. Jeżeli masz już tytułowe kolumny na stanie tzn. w domu, to warto wypożyczyć jakieś wzmacniacze do domu. Branża z forum daje taką możliwość i sprawdzisz jak dany wzmacniacz zagra w takich warunkach akustycznych. Podejrzewam, że akustyka pomieszczenia jest kiepska i może się okazać, choć nie musi, że nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany z brzmienia systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lysyrafal napisał:

Rozumiem i szanuję decyzję. Jeżeli masz już tytułowe kolumny na stanie tzn. w domu, to warto wypożyczyć jakieś wzmacniacze do domu. Branża z forum daje taką możliwość i sprawdzisz jak dany wzmacniacz zagra w takich warunkach akustycznych. Podejrzewam, że akustyka pomieszczenia jest kiepska i może się okazać, choć nie musi, że nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany z brzmienia systemu.

Może tak być, ze nie będę w pełni zadowolony. Zobaczymy co z tego będzie Dzięki za pomoc 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...