Skocz do zawartości

Pomożecie (prawie) zielonemu w temacie? System 7.1 problem z rozmieszczeniem.


Zielony24

Recommended Posts

Witam,

audiofilem nie jestem lecz na soundbara się nie zdecydowałem. Wpadł mi fajny zestaw kina domowego HT-S9800THX-B funkcje OK i przede wszystkim nie za duże wymiary kolumn. Wiadomo muza (serwisy streamingowe i radio internetowe), TV i Xbox. "Problem" w tym, że jest on 7.1 Dolby Atmos/THX a ja mam kanapę przy ścianie i problem z umieszczeniem 4 głośników surround. Wiem, że umieszczenie ich przy suficie to profanacja 😖 ale chyba nie mam wyjścia. Do tylnych surroundów mam wyprowadzone przewody i mógłbym je powiesić na ścianie lub suficie - nawet skierowane pionowo w dół. Niestety mam większy problem z surrondami ponieważ patrząc na telewizor mam prawą stronę salonu otwartą (jest tam część jadalna) i nie mogę zawiesić na środku pomieszczenia głośnika - wyglądało by to fatalnie. Mógłbym te dwa surrondy w ostateczności wpuścić w sufit (jest podwieszany) pod takim kątem aby strumień był skierowany w miejsce odsłuchu. Myślicie, że ma to sens, czy lepiej jakoś inaczej wykorzystać te kolumny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...