Skocz do zawartości

Yamaha as 1000+Quarale aurum wotan VII


ADAM7

Recommended Posts

Dnia 16.08.2022 o 07:24, ADAM7 napisał:

Ok podsumujmy czyli powinienem sprawdzić Cyrus 8, Naim oraz Musical Fidelity (te ostatnie to jakieś konkretne modele)?

Ktoś jeszcze mógłby coś zaproponować ? Sprzęt na 99 % używany.

Jeśli Musical Fidelity to brałbym pod uwagę model M2si lub M5si z naciskiem na ten drugi, który zagra potężniej, pełniej. 

Poszukaj jeszcze na rynku wtórnym Roksana Caspiana M2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Q21 napisał:

Jeśli Musical Fidelity to brałbym pod uwagę model M2si lub M5si z naciskiem na ten drugi, który zagra potężniej, pełniej. 

M5si nowy, nawet jest w moim zasięgu pewnie posiłkowałbym się drobnym kredytem. Widzę że macie w ofercie 😀, Czy istnieje możliwość wypożyczenia i odsłuchu ?

Jeżeli tak to proszę o jakieś info na priwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ADAM7 napisał:

M5si nowy, nawet jest w moim zasięgu pewnie posiłkowałbym się drobnym kredytem. Widzę że macie w ofercie 😀, Czy istnieje możliwość wypożyczenia i odsłuchu ?

Jeżeli tak to proszę o jakieś info na priwa.

Oczywiście jest taka opcja. Wyślij do mnie wiadomość z numerem telefonu to porozmawiamy na spokojnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam nagły zwrot akcji bo w zasadzie byłem już umówiony telefonicznie z Q21 na wypożyczenie i odsłuch Musical Fidelity M5si w połowie września. Nie ukrywam że tak odległy termin to głównie z powodu finansów a w zasadzie ich braku. 😄 Tymczasem przeszukując net natrafiłem na używany Musical Fidelity M6si. Wzmacniacz jest jeszcze na gwarancji i co najważniejsze że "jak stanę na palcach " to jest obecnie w moim zasięgu😄. Kolejną dobrą informacją jest to że mogę go wypożyczyć na tydzień. Po prosto trafiłem na audiofila z krwi i kości który doskonale rozumie moje rozterki.

I tutaj pojawia się pytanie czy ten wzmak nie będzie jednak za mocny do moich quadrali? Jakby nie było to urządzonko ma 200 W a kolumny 120 W. No i jaka jest różnica pomiędzy 5 a 6?

Czy to tylko większa moc ? Oczywiście już dzisiaj to wszystko sam sprawdzę i poczuję ale ciekawy jestem opinii innych użytkowników.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ADAM7 napisał:

pojawia się pytanie czy ten wzmak nie będzie jednak za mocny do moich quadrali? Jakby nie było to urządzonko ma 200 W a kolumny 120

Zawsze lepiej jak wzmacniacz jest przynajmniej trochę mocniejszy. Mniejsze ryzyko przesterowania i uszkodzenia kolumn. Ot taki paradoks 😉

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...