Skocz do zawartości

Zestaw kompletny do pokoju 30 m2 za 3k


Mrrrx

Recommended Posts

Czesc, potrzebuję skompletować naglosnienie w budżecie 3000zl do salonu 4.5x6.5m, w którym jest na podłodze gres. 

W zestawie musza znajdować sie:  wzmacniacz, kolumny, odtwarzacz CD, gramofon, okablowanie. 

Do jakiej muzyki?? Głównie instrumentalnej, o ciepłym brzmieniu, a więc klasyka, jazz trochę rozwykowej. 

Zależy mi na używanym sprzęcie, aby w miarę możliwości stworzyć niezły zestaw, dający jak najlepsza jakosc dzwieku. 

Pozdrawiam!

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, poczyniłem pewne kroki i zakupiłem kolumny Tannoy mercury m4 - kolumny w stanie idealnym, przesłuchałem je na marantzie sa15 i nie zastanawiałem się długo. Zostało 1500 zł i w tej cenie chciałbym kupić wzmacniacz i okablowanie (tutaj prawdopodobnie wybiorę kable melodiki 2.5mm- ponoc najlepszy stosunek ceny do jakosci) i zostaje wzmacniacz

Do pokoju 30 m2 szukam wzmacniacza z możliwością podpięcia pod TV i gramofonu. Czy w kwocie około 1500 zł znajdę cokolwiek godnego uwagi?? Czy np odpuścić podłączenie arc i TV spróbować podłączyć kablem słuchawkowym? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zobaczymy jak będą grały, z doświadczenia wiem, że potrzeba trochę czasu żeby wyrobić opinie na temat konkretnego sprzętu/zestawu ;) nie można też generalizowac, przejrzałem sporo wątków na temat tego konkretnego modelu na różnych zagranicznych forach i opinie są raczej pozytywne, zważając na tą półkę cenowa. 

Teraz zastanawiam się nad tym, czym to napędzić, żeby wykorzystać ich możliwości nie pakując się w zbytnie koszta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...