Skocz do zawartości

Oceny w testach


k. s.m.

Recommended Posts

Hej,

 

Lubie czytac i doceniam Wasza strone , jak i forum. 

Nie chcialbym byc zle zrozumianym, ale wydaje mi sie, ze byloby lepiej dla czytelnikow, jakbyscie wprowadzili jakas skale ocen w swoich recenzjach glosnikow/kolumn/wmacniaczy. Wiem, ze to dotyczy wszystko subiektywnych odczuc, jednak opisywanie slowem wrazen brzmieniowych przeciez nadal subiektywnych , to troche jak opisywanie slowem obrazu. Oczywiscie mozna z tego wyciagac pewne wnioski, ale skoro juz jest to recenzja, fajnie by bylo wiedziec, jak Waszym zdaniem, spisuja sie dane glosniki wzgledem reszty. Skala niech by byla dowolna, ale moze warto by bylo uwzglednic w niej tez jakis referencyjny odsluch uznany za najlepszy i do niego sie odnosic, bowiem sama  wartosc przyznana za np jakosc brzmienia tez mowi niewiele, jezeli 5 gwiazdek w danym przedziale  cenowym moze oznaczac 'super, ale byc jednak kiepskim glosnikiem wzgledem kategorii wyzej. Zdajej sobie sprawe, ze portal tez jest opiniotworczy i moze byc posadzany o sponsorowane artykuly, ale mimo wszystko fajnie jest byc niezaleznym. Od takie moje luzne dywagacje. 

pozdrawiam tworcow i uczestnikow portalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...