Skocz do zawartości

Czy cd może być podłączone jednoczenie dwa wyjściami?


mateolo2

Recommended Posts

Hej

Mam pytanie techniczne. 
 

Cd ma wyjście coax i RCA. Mam zewnetrznego daca podłączonego do wzmacniacza. 
 

Czy mogę cd podlączyć kablami RCA do wzmacniacza i równocześnie to samo cd mieć podłączone do zewnetrznego daca kable koaksjalnym? który tez jest podłączony, tyko na innym wejściu do wzmacniacza. Chodzi o to, żeby moc wybierając zrodlo na wzmacniaczu moc się przełączać między brzmieniem daca zewnetrznego, a tego który jest w cd bez potrzeby podłączania i odłączania kabli?

Czy nie stworzy to jakiegoś zwarcia kiedy wszystkie trzy urządzenia będą włączone i wzmak będzie jednocześnie dostawał dźwięk z dwóch źródeł? Czy cd będzie podawał dźwięk mając podłączone dwa wyjścia ? RCA i Coax? 
 

 

8F9F510D-6F97-4359-90F2-4BD2EF9F5295.jpeg

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także myśłę że śmiało możesz.

Tak się złożyło,że dzisiaj (wprawdzie to był streamer, ale zasada działani jest taka sama) sprawdzałem różnice pomiędzy dwoma kablami.

W streamerze podpiąłem 2 przewody 2 x RCA - w gnaiazda AUX OUT oraz Pre Out, a we wzmacniaczu w dwa wejścia 2 x RCA . Przełączając źródło sygnału na wzmacniaczu, w tę i z powrotem, sprawdzałem różnice pomiędzy przewodami RCA. I nic się nie wydarzyło........ponad to,że były różnice w graniu.....ale  to nie przez kable , a chyba za sprawą ciut innej głośności na wyjściu AUX oraz Pre OUT.

Sprawdziłem zamieniając kable......ale technicznie nic się nie popsuło :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...