Skocz do zawartości

Gramofon do 800 zł.


Recommended Posts

Jestem bardziej niż pewien, że zdecyduje się na debut carbon Evo. W zestawie jest szczotka do czyszczenia płyt. Co jeszcze warto dokupić na początek? Jakieś płyny czyszczące? Szmatki? Cos innego? Czy tylko płyty i cieszyć się muzyka? 

Czy preamp project phono box e jest coś warty? Za ile realnie można sprzedać nowy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2022 o 17:34, kenczorf napisał:

Jestem bardziej niż pewien, że zdecyduje się na debut carbon Evo. W zestawie jest szczotka do czyszczenia płyt. Co jeszcze warto dokupić na początek? Jakieś płyny czyszczące? Szmatki? Cos innego? Czy tylko płyty i cieszyć się muzyka? 

Czy preamp project phono box e jest coś warty? Za ile realnie można sprzedać nowy?

Ta szczoteczka do czyszczenia płyt w zestawie przy tej cenie gramofonu to super gratis 😉 - normalnie kosztuje chyba około 50zł. A na poważnie gramofon bardzo fajny, aczkolwiek zdecydowanie odbiega ceną od tej w temacie (wiem nie Ty go zakładałeś), do czyszczenia płyt jest mnóstwo akcesoriów od czyszczenia "bieżącego" (jak ta szczoteczka) do myjek ręcznych, mechanicznych, ultradźwiękowych, combo itd. Na początek ta szczoteczka z pewnością wystarczy, jeszcze ewentualnie zestaw do higieny igły - szczoteczka i płyn.

Masz Yamahe A1080 ona ma pre gramofonowy więc nie trzeba Ci na początek nic dodatkowego, chyba że masz ten pre project-a i chcesz go sprzedać bo nie do końca rozumiem co masz na myśli.

Świat winyli jest piękny. W moim przypadku to był powrót do bardzo młodzieńczych lat (szybko zdominowanych przez CD), ale z zupełnie innym podejściem - dojrzalszym. Do dziś mam w sypialni na chodzie Fonica GS461 w połączeniu z TOSCA 303, też mają swój urok. A odtwarzanie - słuchanie płyt to dosłownie rytuał czy ceremonia. Życzę wielu dobrych wrażeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...