Skocz do zawartości

Jakie kolumny zagrają najlepiej z Denon PMA 1520 bez AE


cinek25pl

Recommended Posts

Witam. Jak w temacie. Jakie kolumny zagrają najlepiej z tym wzmacniaczem? Chodzi o model z 89 roku nie 1520 AE. Metraż około 30 metrów. Muzyka prawie wszystko. Obecnie kolumny Kenwood Kl- 999X. Nie mam jeszcze tego wzmacniacza fizycznie dopiero dojdzie do mnie za kilka dni. Chciałbym zrobić rozeznanie czego szukać gdyby się nie zgrał z Kenwoodami.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Witaj,

Jaki budżet sobie zaplanowałeś?

Czy interesują Cię nowe czy używane głośniki?

Budżetu na razie nie planowałem bo muszę posłuchać pierwsze z Kenwoodami. Raczej używki jak coś. Jestem ciekaw opinii osób, które posiadają ten wzmacniacz z czym u nich gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

To nie kojarzę chyba tego modelu. Nie wiem jak odbiega ta seria dźwiękowo od modeli '60.

Ale wydaje mi się po odsłuchaniu wielu Denonów że możesz polowac na Tannoye. Które? To zależy od budżetu.

Piotr

Kolego S4Home polecałeś mi ten model w lipcu zeszłego roku, a teraz piszesz że nie kojarzysz tego modelu. 

Tutaj link do tamtego tematu:

Chyba nie jesteś dobrym doradcą skoro podajesz wzmacniacze o których nie masz pojęcia. To forum schodzi na psy. Nie można nikomu zaufać w doradzaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Khedron napisał:

Wymagasz wrozenian z fusow. Chesz zeby ktos dobral kolumny do wzmacniacza ktorego nawet nie masz, zawracasz ludziom glowe a pozniej masz pretensje do chcacych jakos pokicn i to jeszcze z protekcjonalnym tonem. 

Odpowiedz jest jednak latwa - w tym przypadku kazde kolumny zagraja najlepiej. Czego nie kupisz bedzie najlepsze bo nie masz zadnego punktu odniesienia i tym samym pojecia czego szukasz i co Ci chodzi. Oczywiscie pozniej bedzie moglo byc jeszcze lepiej, ale to tylko pod warunkiem, ze zaczniesz wiedziec czego chcesz. 

Kolego Khedron gdybyś przeczytał temat który podesłałem w linku to byś zauważył, że S4Home polecał mi ten wzmacniacz. Teraz pisze, że nie zna tego modelu więc chyba nie ze mną jest coś nie tak. Pytałem użytkowników tego wzmacniacza z czym u nich gra bo może mają jakieś typy kolumn, które pasują do niego. Jak nie masz ochoty pomóc to się nie wypowiadaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...