Skocz do zawartości

CANTON Ergo 900dc 901dc i 902dc


Matt Daemon

Recommended Posts

Witajcie, jak w temacie prośba o opinię o tych kolumnach. Używam klipsch rp-260f ale nosi mnie poszukać czegoś wyżej ale w budżecie klipsch tylko oczywiście używanych.

W przyszłym tygodniu będę miał okazję ich posłuchać ale zapewne nie będę miał możliwości bezpośredniego porównania z klipschami. 

Jakie macie zatem zdanie o serii Ergo w ogóle a szczególnie o wyżej wymienionych? A może ktoś je ma w zestawie z Magnatem mr780?  

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, S4Home napisał:

Jeśli dobrze pamiętam brzmienie tych starszych ERGO.

Bo nowych dośc dobrze to brzmienie jest zbliżone do Klipscha, ale jednak klasę lepsze.

Gora jest wyraźna ale nie aż tak cykająca. No i kolumny dysponują lepiej zgraną z resztą pasma średnicą. Do tego znacznie lepsze wykonanie.

Piotr

 

 

Zatem ciekawie będzie posłuchać a być może uda się porównać jednak z klipschami. Dzięki Piotr. Zobaczymy też jak zagrają u mnie w domu w moich warunkach akustycznych. 

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, S4Home napisał:

ale jednak klasę lepsze

No i tu pojawia się pytanie  - co to znaczy. Przed chwilą rozmawialem z kimś kto równocześnie posiadał oba modele i zostały klipsch. Podobno nie jest łatwo napędzić te cantony. Obawiam się czy mr780 sobie poradzi z nimi. Może się okazać, że akurat z nim nie zagrają tak jak piszesz - klasę wyżej 😞

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu niestety jest racja

11 godzin temu, Matt Daemon napisał:

Podobno nie jest łatwo napędzić te cantony.

Z MR 780 ich nie słuchałem. To trzeba by sprawdzić.

Natomiast to co najważniejsze jest dla Ciebie. Jeśli ktoś wybierał miedzy dokładnie takimi samymi modelami i wybrał 1 parę to nie znaczy że Ty musisz zrobić to samo. Żony macie zapewne inne, samochody też i lubicie jeść inne rzeczy. Ludzie w Polsce a mam porównanie z UK za bardzo patrzą na to co ma ktoś inny....

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, S4Home napisał:

No tu niestety jest racja

Z MR 780 ich nie słuchałem. To trzeba by sprawdzić.

Natomiast to co najważniejsze jest dla Ciebie. Jeśli ktoś wybierał miedzy dokładnie takimi samymi modelami i wybrał 1 parę to nie znaczy że Ty musisz zrobić to samo. Żony macie zapewne inne, samochody też i lubicie jeść inne rzeczy. Ludzie w Polsce a mam porównanie z UK za bardzo patrzą na to co ma ktoś inny....

Piotr

 

 

Piotr ja to rozumiem. Właśnie dlatego zamierzam posłuchać i sam zadecydować.  Podzielę się opinią po odsłuchach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...