Skocz do zawartości

YAMAHA RX-V685 dobór głośników niskobudżetowych


Recommended Posts

Witam,

Stoję przed wyborem zestawu kina domowego. Z jednej strony soudbar JBL z drugiej pożądny amplituner który w przyszłym roku będę mógł uzupełnić o solidny zestaw kolumn. Mam dwie kolumny Tonsil ZgC i zdecydowałem, że na teraz kupię sam amplituner i podłączę go do tych dwóch kolumn tonsila. Zacząłem przeszukiwać olx i myśleć, czy na ten rok nie dokupić jakiego tańszego suba, głośnika centralnego i małych tylnych głośników. Budżet tak do 1000zł, tak żebym przez ten rok mógł pooglądać filmy z atmosem. Wiem że to wersja bieda, ale za rok kupię zestaw kolumn z prawdziwego zdarzenia. Co polecacie?

 

I jeszcze jedno pytanie bo nigdzie nie ma na rynku MUSICCAST 20 czy te kolumny bezprzewodowe to jedyne rozwiązanie współpracujące z tym amplitunerem? Czy inne bezprzewodowe będą też śmigały?

Nie wiem czy na ten rok ma to znaczenie ale pomieszczenie 50m.kw w domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Łuckasz Kaczmarek napisał:

tak żebym przez ten rok mógł pooglądać filmy z atmosem

Z Atmosem to będziesz mieć jak zainstalujesz głośniki w suficie.

43 minuty temu, Łuckasz Kaczmarek napisał:

Czy inne bezprzewodowe będą też śmigały?

Tylko MusicCast. Przynajmniej Yamaha coś takiego oferuje, bo inni producenci amplitunerów nie mają podobnych rozwiązań.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

W kwocie 1000 zł. można kupić samego suba ale nie da uda się kupić wszystkiego, niestety. Może odpuśćmy na ten moment suba. Jak dokupisz głośnik centralny i tyły, będziesz miał już prawdziwe 5.0 więc dźwięk przestrzenny (znacznie lepszy niż soundbary). Z niedrogich konstrukcji polecam Polk Audio z serii T np. T15 oraz T20.

Pozdrawiamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...