Skocz do zawartości

Soundbar czy zestaw stereo? +/- 1000 zł


Zament97

Recommended Posts

Cześć!

Aktualny sprzęt - ostatnio zepsuła mi się wieża z 2005 roku (Philips Mc- m570 micro system) i szukam czegoś nowego.

Cel zestawu - głównie pod muzykę (połączenie do PC) ale może być też podpięte pod TV.

Dlatego właśnie zastanawiałem się nad tym, czy iść bardziej w stronę soundbara (np. JBL bar 2.1 deep bass) czy może bardziej jakiś system audio pod pokój około 25 m? Dodam, że nie bardzo mam miejsce na kolumny stojące, więc wolałbym bardziej głośniki na regał.

Budżet myślę, że około 1000 zł. Dodam, że jestem z Warszawy w razie jakichś ofert z OLX itd.

 

Z góry dzięki za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25m to spory pokój. Spróbuj znaleźć miejsce na podłogówki, myślę że po prostu lepiej nagłośnia Twój kwadrat. Budżet 1000zl na same kolumny czy ze wzmakiem? Jakbyś był zainteresowany to sprzedaje swoje stxy w stanie niemalże fabrycznym. Moge je pożyczyć do sprawdzenia 😉 

Edytowano przez Artur Charicki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wzmacniacza, więc raczej na całość taki budżet.

47 minut temu, Artur Charicki napisał:

25m to spory pokój. Spróbuj znaleźć miejsce na podłogówki, myślę że po prostu lepiej nagłośnia Twój kwadrat. Budżet 1000zl na same kolumny czy ze wzmakiem? Jakbyś był zainteresowany to sprzedaje swoje stxy w stanie niemalże fabrycznym. Moge je pożyczyć do sprawdzenia 😉 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...