Skocz do zawartości

Jak testowac?


mkup

Recommended Posts

Mam dwa amplitunery, jedna pare kolumn. Podlaczam. Slucham. Przelaczam (czas okolo 2 minut), wlaczam... Guzik moge porownac. Musialbym przelaczas sie z jednego zestawu na drugi co nie jest mozliwe.

Jak to robicie aby ocenic? :) Nawet jakbym mial 2x zestaw kolumn to juz ich rozmieszczenie bedzie zmienialo dzwiek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w kolumnach wejścia na bi wiring, amping więc mam podłączone na stałe dwie pary kabli z dwóch różnych ampli i tylko zmieniam źródło. Jeśli masz pojedyncze wejscia w kolumnach to chyba nic innego nie wymyślisz bo jak? Musisz przepiąć przewody w kolumnach co najwyżej w ampli możesz mieć na stałe dwie pary przewodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ucho tak nie dziala wlasnie dlatego sie dopytuje bo moze to ja jestem 'zepsuty'. NIe to ze nie slysze roznicy. Slysze. Ale nie potrafie ocenic czy jest lepiej. Wiem, ze inaczej.
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sam musisz zdecydować, co bardziej się Tobie w brzmieniu podoba.

Poza tym nie tak to się robi.

Poświęć więcej czasu, na ulubionych kawałkach,  nie wiem jakiej muzyki słuchasz, ale akustyczna z  niewielkimi składami sprawdza się dobrze.

Posłuchaj kilka dni swojej playlisty i później przepnij się na drugą parę kolumn, czy co ty tam sprawdzasz.

Powinno wyjść z czym lepiej ci po drodze, takie porówna ia 1:1 co 2minuty nie mają sensu, mieszają w głowie i jest jak mówisz, nie wiesz co lepsze.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...