Skocz do zawartości

Podłaczenie klipsch


Piotr Stański

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Poleci ktoś sposób podłączenia kolumn klipsch rf7 II pod wzmacniacz yamacha rn803d. Podobno mozna osobno podłaczyć kablami niskie tony i osobno wysokie. Wzmacniacz widzę ze ma wyjscia a i b. Ale które w kolumnach pod które  we wzmacniaczu? Moze prosty opis lub schemat? Jakie przewody polecicie do takiego podłączenia? 4 metry kabla zakonczone kątowym bananem najlepiej by mi pasowały... (jakie polecicie). Dodam ze basu raczej nie brakuje bo dopełnia go subwoofer klipsch spl150,jednak lubie wyciągnąć maximum możliwości jeśli jest taka możliwość no i  brakuje mi czystosci dźwięku i wysokich tonów. Czy taki sposob podłączenia i inwestycja w porządne kable poprawi jakość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że:

- RN 803 to absolutnie nie dobry kompan do RF 7 II

-

14 godzin temu, Piotr Stański napisał:

Czy taki sposob podłączenia i inwestycja w porządne kable poprawi jakość?

Nie, Bo ten amplituner i tak ma dwie końcówki mocy. Więc rozdzielasz moc i tak na pół. A dodatkwo kalibracja YPAO wtedy nie działa!

14 godzin temu, Piotr Stański napisał:

,jednak lubie wyciągnąć maximum możliwości jeśli jest taka możliwość no i  brakuje mi czystosci dźwięku i wysokich tonów.

No bo to nie jest wzmacniacz, amplituner pod te kolumny. Mezalians. Jak byś tego nie podłączał i ustawiał to nie zagra to ciekawie a na pewno nie na maximum możliwości kolumn.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...