Skocz do zawartości

Kolumny Dolby Atmos w suficie Heco Ambient 11f


Dawfil

Recommended Posts

Wstawiłem nowy temat aby pokazać kolumny zrobione w suficie . Utworzyłem nowy temat dla tych którzy w przyszłości planują zamontować w swoim KD tak aby szybciej znaleźli informacji ( miałem problemy ze znalezieniem ale dzięki Waszej pomocy udało mi się ) . Nie było łatwo bo kable zostały wpuszczone w ścianę i w sufit filigranowy. Efekt jest po prostu wow. Wcześniej słuchałem typowo w stereo ale gdy teraz słucham poważnej muzyki w szczególności to az miło słuchać w multistereo dźwięku który że wszystkich stron przechodzi do słuchacza. Poniżej przesyłam fotki moich prac. Mam nadzieję że pomoga one innym niezdecydowanym słuchaczom . 

2 x kabel ( 1.5 mam) wpuszczone w peszel 

 Magnesy neodymowe średnica 30 mm grubość 3mm cena za sztukę 10 zł 

 

IMG_20220313_183418.jpg

IMG_20220313_183327.jpg

IMG_20220313_183311.jpg

IMG_20220312_214324.jpg

IMG_20220312_214318.jpg

IMG_20220312_202751.jpg

IMG_20220312_201041.jpg

IMG_20220305_170354.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z rzepami to bym się bał bardziej . Klej się odklei albo zwiększy się wilgotność powietrza i nie wiadomo co potem może się stać. Ale masz bardzo dobry pomysł Butler. Wziąłem na zapas jeszcze jeden. Magnes , spróbuję go włożyć właśnie pod głośnik między ta blaszkę wtedy przyczepność jeszcze bardziej się zwiększy . Z tymi magnesami to był najlepszy pomysł jaki mogłem sobie wymarzyć .przerwa między ścianą a głośnikiem jest tak minimalna że gdyby nie bylo widać tych magnesów to pewnie goście stwierdziliby że do sufitu je bezpośrednio wkręciłem . Dziś obejrzalem najnowszego Matrixa . Efekty są naprawdę niezle. Ustawiłem na format dts - x w Arcam . Dolby Atmos wydaje mi się że jest słabsze. Nie powiem że jest zle ale na DTS -x  kolumny sufitowe częściej je słychać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...