Skocz do zawartości

Świątynia defragmentaryzacji duszy


nazghul

Recommended Posts

40 minut temu, DiBatonio napisał:

Czy są to przewody do układania pod tynkiem z litego drutu? 😉

 

 

Nie planuję kłaść pod tynkiem  ;) Nie chce kuć. Listwa w kolorze sciany wystarczy

 

39 minut temu, marcinmarcin napisał:

 

I weź elektryka

Robiłem już 3 fazową instalację na której lata lata 17 lodówek i klima i jakoś działa. Może dam radę z jedną linią :)

Jeśli  kabel z gniazdka do wzmacniacza "słychać" to z wzmacniacza do korka powinno być "słychać" x2 bardziej. Drut czy linka? Przy takim obciążeniu 1wzmak 1streamer 1dac 1 cd to jest jakaś różnica? Tak realnie a nie "na chłopski rozum"

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle porad od groma xD  z kabelkiem skłaniam się ku kacsa 6n ale to w maju na spokojnie

W końcu dotarły dyfuzory Skyline. Na razie robią za Lego City może w weekend zawisną bo jednak to jest dużo kilogramów drewna

received_880262716006569.thumb.jpeg.5df1fe1ef1f9ce40f0fdd8b7269e4334.jpeg

Do tego idzie z olx cd xindak muse deluxe 1.0. Fajnie że ma lampę więc na działce może robić za CD a w domu czasami za transport i cd. Chińska rodzina się powiększa

Do tego w second handzie kupiłem super audiofilski zestaw made in Japan JVC R20cośtam z działającym gramofonem, tunerem oraz magnetofonem za cale 70 zlociszy. Nigdy nie miałem magnetofonu w stereo. Gramofonu w sumie tez. Za małolata tylko boombox i walkman.received_1134833360392228.thumb.jpeg.e1460fb27c95220200882cacbe517d70.jpeg

Znalazłem skatowaną kasetę z czasów liceum. Wysłuchanie tego było bardziej emocjonalne niż cokolwiek na nowym sprzęcie :)

received_469450488310235.thumb.jpeg.b735fffb9d9e88b05fb85a6b1916fbb7.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_20220428-001425.thumb.png.66970219ccf808d84314dd64bc67e5d6.png

Trudno mi opisać co stało się z dźwiękiem po wrzuceniu 3 paneli skyline za plecy a tylnego absorbera na przód na środek. Bardzo dużo. Mój umysł od razu odczuł że zmieniła się cała równowaga pomieszczenia. Cała scena przesuneła się do przodu, część dźwięków przed kolumny. Tego nie było wcześniej. Jeszcze bardziej trójwymiarowo. Pomieszczenie jeszcze bardziej HiRes.

W 10sek przy drugim "zawyciu" słychac bardzo cichutko narastający wokal "od tyłu". Na granicy percepcji. Wcześniej tego nie było. Niesamowite . uwielbiam ten kawałek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redakcja AUDIO changed the title to Świątynia defragmentaryzacji duszy

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...