Skocz do zawartości

Słuchawki douszne do 350zł (czy z ANC?), sportowe - nie dokanałowe.


Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim, jakie słuchawki douszne do 350zł, czy w tej cenie jest coś z dobrym ANC? Przeznaczenie głównie do słuchania podcastów i rozmów telefonicznych, używane podczas biegania.

Fajnie jakby było ANC, ale jeżeli ma być słabe to nie chce wcale i wtedy kupię coś za ok 100zł, wtedy może np. Edifier X6.

Miałem słuchawki Sony WF-1000XM3, ale oddałem je bo wypadały mi z uszu i jakość rozmów nie była zadowalająca. Dlatego teraz szukam czegoś dousznego z nadzieją, że będą dobrze trzymały się ucha.

 

Proszę o porady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki douszne z zasady niezbyt dobrze izolują od otoczenia i nie oczekiwał bym aby wyposażone w anc działało w nich dobrze. Do gadania przez telefon najlepiej sprawdzają się zestawy słuchawkowe z mikrofonem na wysięgniku i raczej trudno w czymś takim biegać :) . Pozostaje kupić słuchawki douszne sportowe z mikrofonem na kablu i gdy chcemy pogadać przysuwać go bliżej ust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dopytam na koniec, czy istnieje pojęcie "dokanałowych sportowych słuchawek" ? :) czy zawsze będą wypadać i raczej nie są przeznaczone dla sportowców? Zakładam, że są jakieś wyjątki ale nie ma na to zasady i trzeba by każde testować na swoim uchu?

Naciąłem się przy tych Sony i zastanawiam się czy dalej szukać czegoś dokanałowego czy raczej trzeba postawić na inną budowę słuchawek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przykład słuchawek sportowych dousznych bt:

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-sportowe-philips-runfree-bluetooth-g1-g2-12066664613

U mnie dobrze sprawdzają się słuchawki tego typu dokanałowe tws:

https://kropka.audio/test/sluchawki/creative-outlier-air-sports-v2-recenzja/

w nowszej wersji V3 jest ANC, ale i bez niego mocno odcinają od otoczenia i wyposażono je w funkcje ładowania etui bezprzewodowego. Zrezygnowano z obsługi aptX oraz zmieniono przetworniki. 

W wersji V1 jakość rozmów była tragiczna. W późniejszych to poprawiono ale jak już pisałem słuchawki z mikrofonem w uchu zawsze będą zbierały sporo dźwięków z otoczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...