Skocz do zawartości

B&W 603 S2 + yamaha R-N803d


Andrzej Karaś

Recommended Posts

8 godzin temu, Andrzw72 napisał:

A ja mam takie doświadczenie z Top... po odsłuchu w salonie z Yamahą 701 w pewnej galerii w Wielkopolsce chciałem wypożyczyć na odsłuch w domu. Odpowiedź była ze NIE. Skoro nie to nie, dwa razy prosić się nie będę. Teraz grają Dali Oberon 7 😉

No i to jest normalne.

Tylko Top HiFi Poznań jest ok.

Reszta to obsługa klienta leży kompletnie. To się zmieni jak któregoś dnia straca jakąś główną marke u siebie.

Ktoś wtedy pomyśli.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam spore zastrzeżenia do ThF. Salon w Sopocie, obsługa słabiuuuuutka. I to bardzo. Kilkukrotne doświadczenie.

Teraz otworzyli nowy punkt w Gdańsku, ale nie miałem jeszcze okazji podjechać. Teraz tak myślę,że chyba z ciekawości podjadę, bo z pracy mam niedaleko.

Dobre notowania ma u mnie ThF Białystok. Kupowałem u nich kilka kabelków. Fajna szybka obsługa. Ale zakupy robiłem poprzez alledrogo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, w kwestii wypożyczenia sprzętu polecam salon z Gdyni "Kezard - Domowe Systemy Audio". Byłem tam osobiście, dla mnie ściągnęli kolumny FS502SP wypożyczyli do domu a później zamówili drugie, takie same takie tylko w innym kolorze. Nie wiem jak teraz, bo to było juz 1,5 roku temu chyba, ale zapewne można się dogadać, obsługa fajna, polecam.....

Sopot wypadł też słabo niestety......... nawet bardzo słabo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, irencjo napisał:

Hej, w kwestii wypożyczenia sprzętu polecam salon z Gdyni "Kezard - Domowe Systemy Audio". Byłem tam osobiście, dla mnie ściągnęli kolumny FS502SP wypożyczyli do domu a później zamówili drugie, takie same takie tylko w innym kolorze. Nie wiem jak teraz, bo to było juz 1,5 roku temu chyba, ale zapewne można się dogadać, obsługa fajna, polecam.....

Sopot wypadł też słabo niestety......... nawet bardzo słabo

Kezard....heh.......chciałem u nich wypożyczyć Opticony 6 , które mieli na stanie, na wystawie w salonie.

Nie było opcji.  "Przywieź pan wzmacniacz do nas i posłuchaj". Także doświadczenia mam zupełnie inne niż Ty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reguły nie ma, czasy się zmieniają ale jak dla mnie u nich było najlepiej, wcześniej byłem w Albatrosie tym w Gdyni, nie wypożyczali kolumn, ale przyjechałem z Ampli i posłuchałem w ich warunkach kilku kolumn, i to mi dużo dało, odrzuciłem te polecane i wybrałem półkę wyżej i się udało...w Kezardzie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Tylko Top HiFi Poznań jest ok.

W Poznaniu są dwa salony TopHiFi :

- jeden jest na ul Woźna (z nimi nie kontaktowałem się)

- a drugi jest w Galerii Posnania ( w tym mi powiedzieli że NIE wypożyczą B&W 603)

Natomiast pełna profeska i bezproblemowe użyczenie do odsłuchu nastąpiło w HT Audio (Poznań)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Tylko Top HiFi Poznań jest ok.

Reszta to obsługa klienta leży kompletnie. To się zmieni jak któregoś dnia straca jakąś główną marke u siebie.

Tylko jeden na 2x?
Ja nie rozumiem, czemu jest tyle pretensji, ze ktorys salon nie wypozycza sprzetu, to takie dziwne?

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Andrzw72 napisał:

W Poznaniu są dwa salony TopHiFi :

- jeden jest na ul Woźna (z nimi nie kontaktowałem się)

- a drugi jest w Galerii Posnania ( w tym mi powiedzieli że NIE wypożyczą B&W 603)

Natomiast pełna profeska i bezproblemowe użyczenie do odsłuchu nastąpiło w HT Audio (Poznań)

 

Nie wiem który to salon. Mówie o Gosciu który pisze na forum Audiostereo. Ma dobre podejscie. Zna się.

5 godzin temu, Andrzej Karaś napisał:

603 zdecydowanie lepiej brzmią w salonie ;) salka profesjonalna to i bowersy błyszczą.

Prawda :)

5 godzin temu, no_i_fajnie napisał:

Tylko jeden na 2x?
Ja nie rozumiem, czemu jest tyle pretensji, ze ktorys salon nie wypozycza sprzetu, to takie dziwne?

Wypożyczenia to co innego. Nie chcą to nie. chodzi  o podejscie, obsługę klienta , chęć pomocy. Z tym jest problem z normalną rozmową. Skoro już musisz tam iść to fajnie jakby było miło a nie udreka

W Krakowie to już nie zaglądam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...