Skocz do zawartości

Grzesiek202

Uczestnik
 • Zawartość

  266
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  okolice Kielc

Ostatnio na profilu byli

1 030 wyświetleń profilu
 1. Grzesiek202

  Rotel A12

  Czy macie porównanie A14 do 1572 MK1. Czy ktoś wie, czy one grają podobnie?
 2. Tutaj akurat miałem na myśli @misiek x, który podał liczbę 5 wzmacniaczy, jako zbyt małą do zabierania głosu. No, ja do tej pory sprawdziłem dopiero z 10 modeli, więc zastanawiam się, czy to nie jest zbyt mało aby się odzywać na forum.
 3. Serio i bez złośliwości - podpisuję się pod pytaniem. Kto ma prawo głosu? Czy ja, będąc początkującym mogę tylko czytać i nie komentować?
 4. Jestem ciągle na etapie poszukiwania wzmacniacza do B&W 706 i świadomie robię to trochę "po omacku", to znaczy już bez zbytniego sugerowania się opisami. Aktualnie pograłbym jednak na jakimś mocniejszym wzmacniaczu tranzystorowym. Jeśli tu ktoś z forum jest zainteresowany moim Brightem, to w grę może wchodzić również wymiana z ewentualną dopłatą z którejś strony. Grzesiek
 5. Sprzedam wzmacniacz Haiku Bright MK4. Sprzęt jest w bardzo dobrym stanie, wszystko działa bez zarzutu, również pilot. We wzmacniaczu aktualnie są lampy Mullard ECC81. Mam również lampy Tung-Sol. Proponuję 4.090 zł. Proszę o kontakt na skrzynkę forum (na razie ogłoszenie jest tylko tutaj). Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania. Pozdrawiam Grzesiek
 6. , choć niektóre śniedzieją trochę szybciej. Powiedzmy 4 cm/rok. Jeśli masz aptekarskie podejście, policz ile kabla więcej musisz kupić, żeby banany "się zwróciły". Ok- są wygodniejsze przy częstym przepinaniu
 7. Wszyscy się starzejemy . Po prostu masz (tak jak i ja ) dobry gust. A ten wątek jest świetny.
 8. *Oczywiście chodziło o tranzystor, a nie rezystor.... Tym bardziej rozumiem, że i w czasie wstawiania promocji, komuś się omsknął palec .
 9. Trąbka i kontrabas. Dużo... , ale świetna płyta na listopadowy wieczór.
 10. Tak sobie myślę, czy by jeszcze nie sprawdzić jakiegoś mocniejszego rezystora. Może dać szansę pograć w domu Atollowi? No i ta promocja mnie chyba przekona...
 11. Powoli (i niechętnie) dochodzę do wniosku, że moje kolumny czują się jednak najlepiej w towarzystwie mocnego wzmacniacza i coś takiego jeszcze sprawdzę. Dam szansę jeszcze jakiemuś Atollowi, raz słuchałem 100IN w salonie przez parę minut i mi się nie podobał, ale od tego czasu nauczyłem się, że w salonie to można miło pogadać, a odsłuch to tylko przez kilka dni w domu. Marantz PM8006 też leży w kręgu moich zainteresowań.
 12. Sprawdzaj i dziel się wrażeniami. Słuchałem tego Hegla niedawno i widzisz, miałem bardzo podobne odczucia. Wzmacniacze robią zmianę, nie tak wielką jak kolumny, ale gra jest warta świeczki. Ja też mam zamiar jeszcze kilku posłuchać.
 13. Hej, a może takie? Choć akurat wokale, to może nie ich najmocniejsza strona, ale w budżecie się mieścisz, kolumny prawie nowe i od stałego bywalca forum a różnica w jakości dźwięku powinna być naprawdę duża.
 14. Jasne że możliwe, wszak konstruktorzy dążą do tego samego celu.
×
×
 • Utwórz nowe...