Skocz do zawartości

Tuning DAT - Svoboda


Recommended Posts

Czasami warto być laikiem. Ale do rzeczy. Ostatnio kupiłem od kolegi Sony DAT  DTC 670 z jakimś złotym kwadracikiem na przednim panelu - Svoboda Audio Modification 2 .Kolega na odchodne machnął ręką i powiedział ooo modyfikowany i sprzedał za .....500 zł. Trudno powiedziałem, wkurzając się na gruby na stałe zamontowany kabel zasilający który nie poddawał się skręceniu. Po dotarciu do domu i próbie doczyszczenie odkryłem jeszcze że gniazda wyjściowe są większe od oryginalnych i złocone.Podłączyłem . DAT + Pre i Końcówka AUDIOLAB + modyfikowane KLH. Najpierw posłuchałem muzy via DAT z odtwarzacza strómieniowego ( Cocktail audio X40) no i szok!!!!!!  Selektywność, barwa, scena itp, itd. A nie słuchałem w pokoju odsłuchowym! Potem nagrywanie i przeniesienie do Accuphase + Infinity .Szok!. Otworzyłem DAT żeby zobaczyć co tam porobiono ( jestem humanistą, więc bardziej ilościowo a nie jakościowo) - zdjęcia zamieszczam . Jestem bardzo zadowolony .

03E4269A-950E-42BB-B012-F9A177EDEA31.heic 66917FD6-8058-4EE5-82D8-0479A9518273.heic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...