Skocz do zawartości

Słuchawki TWS do 850zł


Recommended Posts

Czołem Forumowicze
Piszę do Was z pytaniem, jakie polecacie słuchawki TWS do kwoty 850zł. Przeglądając testy i recenzje zauważyłem, że modele słuchawek potrafią być doprawdy różnorodne.
Ta różnorodność sprawia, że ciężko mi się zdecydować, co wybrać, każdy model ma swoje wady i zalety a zależy mi na sprzęcie, który już będę miał na lata.
Najbardziej interesują mnie 3 rzeczy w słuchawkach:
-Dobre odwzorowanie tonów niskich (ze względu na słuchany gatunek muzyki metal i nordic folk)
-Przyzwoity czas baterii (Najlepiej co najmniej 8h)
-Dobra jakość ANC, nie oczekuję, że w tej kwocie uzyskam słuchawki, które zapewnią mi totalne odcięcie od świata, ale wystarczy, że będzie zredukowany mocno hałas uliczny

Na ten moment waham się między tymi modelami:
Bose QuietComfort Earbuds
Jabra Elite 85t
Sennheiser CX Plus True Wireless
Soundcore Liberty 3 Pro

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi i wskazówki 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2022 o 12:31, Mateusz Bąk napisał:

Dobre odwzorowanie tonów niskich

Jeśli bas i jego prawidłowe odwzorowanie jest priorytetem to z powyższej listy możesz spokojnie wykreślić Soundcore i Sennheisery. Jabry i Bose są równiejsze na basie (ale nadal podbite). Jabry mają spory dołek na wysokich tonach i wyższej średnicy.

Dnia 24.05.2022 o 12:31, Mateusz Bąk napisał:

Przyzwoity czas baterii (Najlepiej co najmniej 8h)

Tu może być ciężko. Zwłaszcza przy włączonej funkcji ANC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

W dalszym ciągu mamy promocję na bardzo dobry produkt od B&W. Mianowice PI5 https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-true-wireless/bowers-wilkins-pi5.html

Model, w którym basu nie zabraknie, a przy tym nie jest na "jedno kopyto" -słuchawki dają dużo frajdy oraz pozytywnych odczuć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...