Skocz do zawartości

Sub do zestawu stereo


ROBIXXX

Recommended Posts

A więc kupiłem, zamieniłem, posłuchałem, poczułem moje Ma100 Bronze i powiem magnat, ca, nad 338 przegrały z pionierem A 50DA s, ile to ma mocy i Basu który tylko gdy chce mogę odjąć dodać gdy słucham cicho, nie sądziłem że tak będzie ale jednak wzmacniacz idealnie pasuje mi dźwiękowo jestem zadowolony, jedyny mninus nie było czarnego ale srebrny też jest ok i to jest kawał klocka ciężkiego i w porównaniu do powyższych i nieszczęsnej emotiva ta1 idealny dla mnie, zakupiłem jeszcze chromecast audio a reszta po optyku i z dac usb który jest lepszy niż w emotiva nie przerywa i dźwięk 🔊 🔊 mmmmmm

IMG_20220707_205852.jpg

6 godzin temu, lpomis napisał:

Audio świat ciągle zaskakuje. No ale w końcu jak coś nie ma pięciu gwiazdek to nie gra i się nie sprzedaje :)

Ale dają 5 lat panie tego nikt nie daje i same 5 miałem posłuchałem i podziękuję, po 200 godzinach to lipa teraz mam pioniera i podłączyłem i gra idealnie bez grzania itd. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lpomis napisał:

@ROBIXXX - dzięki za wstawkę z procedurą rozszerzonej gwarancji od Emotivy. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. To jest kurna HIT!

Nie ma sprawy, sam byłem w szoku trochę i później zdziwienie 😲 tle plusów musi być dobrze, wiesz marketing, mam nadzieję że wszystko widać robiłem zdjęcie przed sklepem, ciekaw jestem innych firm czy też kombinują w sensie motoryzacyjne, audio i wideo 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem w szoku. Powiem Wam że z różnymi wariactwami miałem do czynienia ale to widzę po raz pierwszy.

Otrzymasz maila jak ma wyglądać Twoja opinia. !

Rozumiem że to ma być pozytywna opinia. I takim sposobem, bo każdy gwarancję +3 chce mieć, tworzą się SPAMy w internecie. Człowiek szuka opinii i trafia na marketing.

Czyli już suba nie szukamy? Pioneer A50 + Bronze 100 to na prawdę solidne, analityczne, dokładne granie.

Bardzo dobrze że znalazłeś swoje brzmienie :)

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Butler napisał:

Wygląd Twojego Pioneera to dla mnie wzorzec designu w audio. Pięknie wyglądają te klasyczne konstrukcje.

Dla mnie też to mój pierwszy taki klocek i pokrętło olbrzymie głośności na silniku całość waży 12kg i jest to olbrzym i potrafi mieć takiego kopa mmmmm jestem w szoku polecam gorąco tego pionka jedynie kolor czarny mi się marzyl ale w sumie teraz widać co zasila monitory audio 100 które oddychają nawet w nocy 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze, suba już mi nie potrzeba jest tyle Basu przy niskiej głośności że musieli by mi dopłacić 99%. Ceny 😉😉😉a ja wtedy wykładam 1%z swojej kieszeni 😉.

Dzwiek jest? nie potrafię tego określić ale trafia do mnie w 110% i znajomych słucham różnej muzyki i gra to super, wieczorem też jest pięknie tak mi się marzyło. 

Jestem zadowolony z dźwięku, mi on odpowiada nigdy nie miałem tak brzmiącego sprzętu i na 18 m2 jest naprawdę Dosc! mocny a nawet na połowę nie odkręciłem gałki 😉 w bloku, bo w salonie odsłuchowym to był prawie max i było dużo powietrza z tych Ma100 Bronze z podstawek, aż bałbym sie takich podłogówek posłuchać na tym wzmacniaczu 😳😉😉

A odnośnie marketingu to tak za 5 gwiazdek ma Pan przedłużona gwarancję do 5 lat oczywiście po weryfikacji, echhh na mnie emotiva ta1 nie zrobiła żadnego wrażenia cieszę się że mogłem zwrócić i dopłacić do tego pioniera choć nosiłem się z zamiarem zakupu magnata mr780 ale..... Po odsłuchu na moich kolumnach kablach nad 338, ca61 i jeszcze kilku wzmacniaczy ampitunerów w podobnych pieniądzach ♟ pionek był Bardzo Przekonujący 👍😉polecam go brać pod uwagę, i ma dobry  dac usb brzmi to naprawdę dobrze ja polecam. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2022 o 11:37, ROBIXXX napisał:

Jestem zadowolony z dźwięku, mi on odpowiada nigdy nie miałem tak brzmiącego sprzętu i na 18 m2 jest naprawdę Dosc! mocny a nawet na połowę nie odkręciłem gałki 😉 w bloku, bo w salonie odsłuchowym to był prawie max i było dużo powietrza z tych Ma100 Bronze z podstawek, aż bałbym sie takich podłogówek posłuchać na tym wzmacniaczu 😳

Zapraszamy do klubu Monitor Audio:

https://forum.audio.com.pl/topic/83582-monitor-audio-konkretne-granie/#comments

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem bardzo zadowolony,i podoba mi się jak teraz to gra, nic tak nie otwiera uszu jak posłuchanie innych sprzętów w jednym miejscu w sklepie.

Z taga Harmony htr-1000cd v.2 brakowało mi tego tego kopnięcia i więcej niższych częstotliwości i pewnie skończyło by się na subie ale podejrzewam że bym żałował, teraz jest idealne dla mnie nie koniecznie dla audiofil z forum, którzy zawsze powiedzą ze tu za zakrętem i położeniu kilka tys więcej od moich budżetowych sprzętów będzie lepiej i lepiej ale to takie gonienie króliczka która jest bez sensu, ja lubię ten dźwięk(lubię cicho posłuchać z basem na full w nocy) i słucham muzyki a audiofile z forum chcą zmian na lepsze i lepsze.... Co kto lubi. Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ROBIXXX napisał:

teraz jest idealne dla mnie nie koniecznie dla audiofil z forum, którzy zawsze powiedzą ze tu za zakrętem i położeniu kilka tys więcej od moich budżetowych sprzętów będzie lepiej i lepiej ale to takie gonienie króliczka która jest bez sensu, ja lubię ten dźwięk(lubię cicho posłuchać z basem na full w nocy) i słucham muzyki a audiofile z forum chcą zmian na lepsze i lepsze.... Co kto lubi. Pozdrawiam 

Co to ma być , ktoś kto inną drogę wybrał to wróg  , kilka postów na forum i juz wszystkie rozumy Kolego pozjadales ? 

Nie zauważyłem by ktoś zjechał Twój zestaw i wciskał coś innego . 

Trochę się zagalopowałes 😏

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...