Skocz do zawartości

nad c 350 problem


desmodronik

Recommended Posts

Szanowni koleedzy --- kupiłem  nada c 350   i dzwiekowo  jest dla  mnie bdb   z  jbl l 600  lecz  chciałem podłaczyc go  jako  koncowke  mocy a tutaj   ...zonk ....  dac z wyjsciem regulowanym podłaczam i jest   cisza pod wejscie ''main  in''   .  gdy wypinam zworki  wzmacniacz gra dalej  zupełnie nie reaguje na ich wypiecie  - czy to jest prawidłowe?  soft kliping  dziaóła i  inne przełaczniki tez  nad w stanie sklepowym  .

4 minuty temu, desmodronik napisał:

Szanowni koleedzy --- kupiłem  nada c 350   i dzwiekowo  jest dla  mnie bdb   z  jbl l 600  lecz  chciałem podłaczyc go  jako  koncowke  mocy a tutaj   ...zonk ....  dac z wyjsciem regulowanym podłaczam i jest   cisza pod wejscie ''main  in''   .  gdy wypinam zworki  wzmacniacz gra dalej  zupełnie nie reaguje na ich wypiecie  - czy to jest prawidłowe?  soft kliping  dziaóła i  inne przełaczniki tez  nad w stanie sklepowym  .

 

Screenshot_34.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest odwrotnie ---- gra  jakby  nigdy  nic  ..... czy  sa  zworki  czy nie .dlatego zgłupiałem    , wzmacniacz  był u  naprawy -wymiana jakis dwoch kondensatorów , tak  mowił sprzedajacy.  nad   gra  znakomicie , ma 21 lat  i  dziwi  mnie   jakosc  dzwieku  na plus ---- zaznaczam ze mam wyłaczone regulatory barwy , sa  zbedne. 

ciekawostka--- wyjscie słuchawkowe oferuje   bdb dzwiek . jestem słuchawkowcem  wiec recze za to co pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Amarok napisał:

Skoro ma już 21 lat, pewnie ktoś pogrzebał w nim i sekcję przedwzmacniacza z końcówką mocy połączył na stałe. Więc w tym przypadku zworki są już zbędne.

a wiec jestesmy  ''w domu'' pewnie jest  tak ja  napisałes.

 

13 minut temu, J4Z napisał:

Pewnie był u mudy ;)

Jeżeli tak to tylko się cieszyć. (IMO) 

A poleć basem i trable i sprawdź czy brzmienie się zmienia? Po modzie nie będzie. Przynajmniej w 355 i 356 tak jest. 

*pokręć

tzn  pomiedzy  potencjometrami jest przycisk ''tone defeat'   gdy go włacze  , barwa dzwieku sie zmienia   niewiele  ale  jednak  , gdy ten  przycisk wyłacze . krece  gałkami i nic  nie  działaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, J4Z napisał:

Muda to omija. Nie możesz słyszeć zmian jeżeli masz po modzie. Czy klikasz czy nie. 

zmiany  barwy dzwieku  sa napewno---- słysze  dobrze mimo  zem   juz  nieco , starawy.

 

6 minut temu, Artsky napisał:

Pewnie ktoś go z garnął z wystawki i sprzeał w PL jako niby od pierwszgo właściciela.

 nie nie kupiony od  audiofila stan jakby był  trzylatkiem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Amarok napisał:

Skoro ma już 21 lat, pewnie ktoś pogrzebał w nim i sekcję przedwzmacniacza z końcówką mocy połączył na stałe. Więc w tym przypadku zworki są już zbędne.

Dokładnie. Przelutowane na stałe i tyle. Mam starego nada 701 i ta sama sytuacja. Regulacja bas, sopran czy loudness działa normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...